Home Pielęgnacja MENSKI Świat

MENSKI Świat

by trendy

Broda, kilkudniowy zarost albo zupełnie gładka twarz. Niezależnie jaki styl lubisz, musisz dbać o siebie. Jeśli jednak pielęgnacja kojarzy Ci się z nieskończoną ilością tajemniczych mazideł i lepiących się balsamików, czas na nas! Nowa linia MENSKI zmienia zasady gry męskiej pielęgnacji.
Linia składa się jedynie z czterech produktów, dzięki którym zadbasz o siebie tak jak lubisz – szybko i bez zbędnych ceregieli. Na pierwszy rzut, oczyszczanie. Nasz regenerujący Face & Beard Wash rano zmyje z Twojej twarzy resztki snu, a wieczorem ślady pracy, sportu albo kilkugodzinnej niezbędnej drzemki. Nałóż trochę żelu, ochlap się wodą i możesz zacząć drugi i ostatni (mówiliśmy, że MENSKA pielęgnacja jest wyjątkowo szybka) etap – nawilżanie. I nie chodzi nam o tłuste, pachnące i klejące się pachnidła. MENSKI krem wchłania się błyskawicznie i możesz go stosować o każdej porze dnia i nocy niezależnie od pogody. All weather Face & Beard Cream zawsze będzie działał równie skutecznie, a Ty nie musisz przejmować się czy teraz czas na kosmetyk na słońce, deszcz, gradobicie czy halny. W końcu nie jesteś pogodynkiem.

Męski zarost ma wiele zalet. I chyba głównie taki, że dodaje… męskości. Ale jak twierdzą naukowcy, oczywiście amerykańscy, najwięcej okruchów po jedzeniu znajduje się pod łóżkiem, w szufladzie w pracy i na męskiej brodzie. Nie wierzysz? To spójrz teraz na swoją! Już wiesz o czym mówimy. Dlatego właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy chusteczki Face & Beard Wet Wipes. Wiemy, że z każdym problemem potrafisz poradzić sobie sam, ale z nimi doprowadzenie brody do ładu będzie dużo prostsze.

No to broda elegancka, koszula wyprasowana, włosy idealnie uczesane, ale patrzysz na siebie i wyglądasz trochę wczorajszo. W takich przypadkach sięgnij po Anti-aging Face and Beard Cream i po męsku postaw się oznakom zmęczenia (no bo przecież nie starzenia). Szybka akcja i znowu wyglądasz jak jeden z tych aktorów, do których wzdychają wszystkie Panie. Nazwiska już nie pamiętamy bo przecież niedługo i tak go zastąpisz.

I to tyle! Uwierz, że aby dobrze wyglądać nie potrzebujesz więcej. Wystarczy, że sięgniesz po MENSKIE kosmetyki. Znajdziesz je w drogeriach Rossmann.

Nasza propozycja zestawu prezentowego:
MENSKI krem do twarzy dla mężczyzn 100 ml – 24,99 pln
MENSKI krem anti-aging do twarzy dla mężczyzn 100 ml- 29,99 pln
MENSKI chusteczki oczyszczające do brody i twarzy (10 sztuk) – 7,99 pln
MENSKI regenerujący żel do mycia twarzy i brody 150 ml- 19,99 pln

Zobacz także