Home Pielęgnacja NOWOŚĆ! BALSAMY ONLYBIO Przynajmniej 99% składników pochodzenia naturalnego

NOWOŚĆ! BALSAMY ONLYBIO Przynajmniej 99% składników pochodzenia naturalnego

by trendy

Balsamy opierają swoją skuteczność na unikalnej substancji, BIORAFINOWANYM LEWANIE Z RZEPAKU, która zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry oraz łagodzi podrażnienia. Dzięki lewanowi skóra pozostaje gładka, jędrna i elastyczna. Lewan stymuluje proliferację keranocytów, co poprawia koloryt i strukturę powierzchni skóry, regenerując ją.

Cena:
Tuba 200 ML – 25 ZŁ
Butelka 250 ML – 35 ZŁ

BALSAMY OLNYBIO dostępne w wariantach:
HIPOALERGICZNY – idealny dla posiadaczek nawet najbardziej delikatnej skóry. Za sprawą emolientów otuli miękką konsystencją i zadba aby skóra promieniała zdrowym wyglądem.
NAWILŻAJĄCY – dzięki olejowi z sezamu zapewni głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry.
UJĘDRNIAJĄCY – zawarte w nim fitosterole pobudzą wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność i jędrność skóry.

Opatentowany i zastosowany jedynie w kosmetykach OnlyBio BIORAFINOWANY LEWAN Z RZEPAKU, to naturalny składnik, która zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry oraz łagodzi podrażnienia. Jest nietoksyczny, biodegradowalny i odnawialny. Posiada właściwości przeciwnowotworowe oraz przeciwzapalne.

Kosmetyki ONLYBIO dostępne w sklepach z produktami naturalnymi, super-, hipermarketach, drogeriach, aptekach oraz sklepie internetowym www.onlybioonlyeco.com

Więcej informacji:
http://onlybio.eu.com/
www.facebook.com/OnlyBioOnlyEco/
http://www.instagram.com/onlybiocosmetics/

Kosmetyki zawierające przynajmniej 99% składników pochodzenia naturalnego!

• Ekologiczne
• Wegańskie
• Certyfikowane: ecocert, vegan
• Bazujące na opatentowanych substancjach z rzepaku
• Nie zawierają – peg, gmo, parabenów, silikonów, parafin, wazelin, olejów mineralnych, ftalanów, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych i substancji zwierzęcych
• Biodegradowalne
• Testowane dermatologicznie

Zobacz także