Home Pielęgnacja NOWOŚĆ! Crème Fraîche® de beauté Krem w mgiełce

NOWOŚĆ! Crème Fraîche® de beauté Krem w mgiełce

by trendy

Crème Fraîche® de beauté Krem w mgiełce. Moc kremu nawilżającego zawarta w formule lekkiej mgiełki. Ekspresowe nawilżenie, które trwa 24H**. Praktyczny, szybki i efektywny krok w pielęgnacji.

Marka NUXE opracowała innowacyjny produkt, o łatwym użyciu i szybkim działaniu, który łączy w sobie skuteczność Crème Fraîche® de Beauté z formułą lekkiej mgiełki.

Crème Fraîche® de beauté Krem w mgiełce, dzięki zawartości mleczka roślinnego ze słodkich migdałów zapewnia skórze 24-godzinne nawilżenie.** Naturalna witamina E chroni przed stresem oksydacyjnym, a wyciąg z czerwonych alg nawilża i wzmacnia strukturę skóry. Otula skórę twarzy odświeżającym, mlecznym welonem o zapachu kwiatu pomarańczy.

Krem ma formę sprayu, jest produktem wegańskim*, zawiera  89% składników naturalnego pochodzenia i gwarantuje 24-godzinne nawilżenie**.

* Formuła wegańska niezwierająca żadnych składników oraz pochodnych od zwierząt.
** Test instrumentalny na 10 ochotnikach

 

Składnikiem aktywnym w pielęgnacji Creme Fraiche® są roślinne mleczka ze słodkich migdałów. W połączeniu z ekstraktem z czerwonej algi wzmacniają skórę i nawilżają ją, dzięki zatrzymaniu wody w komórkach. Witamina E, silny utleniacz, wzbogaca pielęgnację Creme Fraiche®  zapewniając ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych (wiatr, klimatyzacja, zmiany temperatury itp.). Skóra staje się świeża i odzyskuje swój naturalny blask.

Wyciąg z algi czerwonej to zaawansowany technologicznie ekstrakt otrzymywany z algi czerwonej z Morza Bałtyckiego, wyodrębniony za pomocą innowacyjnej metody – polimeryzacji nadkrytycznym CO2. Pierwszy krok to pozyskanie cukru z czerwonej algi, który następnie jest dzielony w innowacyjnym procesie przyjaznym środowisku, wpisującym się w filozofię zrównoważonego rozwoju, pomagającego kontrolować produkcję energii i zapobiegać gromadzeniu się szkodliwych odpadów. Następnie związki cukrów z algi czerwonej są uwodnione w roztworze wzbogaconym solą morską. Co w efekcie pozwala stworzyć molekułę o strukturze podobnej do kwasu hialuronowego, dzięki czemu cząsteczki wody uwalnianie są głęboko
w skórze.

Crème Fraîche® de beauté Krem w mgiełce

Krem występuje w formie sprayu, który zapewnia szybką i wygodną aplikację. Rozpyla tysiące kropelek dających skórze uczucie niezwykłego orzeźwienia. Ponadto zapewnia zmysłową przyjemność gamy Crème Fraîche® de beauté dzięki niepowtarzalnemu zapachowi kwiatu pomarańczy. Rano nasyca skórę nawilżeniem, a stosowany na makijaż utrwala go. Świetnie nadaje się do torebki, by mieć go stale przy sobie i stosować w razie potrzeby (w samolocie, w klimatyzowanych pomieszczeniach, po dniu na plaży). Opakowanie nadające się do recyklingu, spray bez gazu.

WEGAŃSKA GAMA CRÈME FRAÎCHE® DE BEAUTÉ
Naturalne połączenie mleczek roślinnych z wyciągiem z algi morskiej nawilża głębokie warstwy skóry, jednocześnie pełniąc funkcję tarczy ochronnej przed zanieczyszczeniami środowiska. Skóra jest nawilżona i ukojona, świeża i miękka w dotyku. Znika uczucie dyskomfortu.

Cena: 79 zł; Pojemność: 50 ml

Zobacz także