Home Pielęgnacja NOWOŚCI HERBS dla zadbanych stóp

NOWOŚCI HERBS dla zadbanych stóp

by trendy

Zaawansowane innowacyjne formuły przekładające się na jakość i skuteczność działania, wysokiej jakości autorskie receptury oparte na krystalicznie czystej wodzie z gór, biozgodnych naturalnych i wyrafinowanych olejach roślinnych, wyselekcjonowanych składnikach aktywnych o szerokim spektrum działania oraz ekstraktach roślinny pozyskiwanych ze źródeł odnawialnych – to wszystko znajdziemy w najnowszych produktach marki HERBS przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji stóp. Najnowszy peeling, krem i maska posiadają certyfikat Viva dla wegetarian i wegan.

Z początkiem wiosny pragniemy odsłonić zadbane i atrakcyjnie wyglądające stopy. Niestety po okresie zimowym, któremu towarzyszyły ciężkie buty oraz brak regularnej pielęgnacji nasza skóra może być szorstka, a pięty popękane. Nasze stopy wymagają bowiem troski przez cały rok.

W przywróceniu im doskonałej kondycji pomoże nam najnowsza linia marki HERBS oparta o naturalny olej konopny o wyjątkowych właściwościach kosmetycznych stanowiący prawdziwe arcydzieło natury oraz niecodzienne, łagodne składniki aktywne ze świata roślin.

Zawartości kwasów omega 3 i 6 oraz witamin E i C czyni z oleju z konopi nawilżające i regenerujące remedium dla skóry stóp. Wnikający głęboko w naskórek olej, nadaje skórze wyjątkowej miękkości i zwiększa jej elastyczność. Doskonale radzi sobie także z przesuszoną i popękaną skórą pięt jednocześnie poprawiając wygląd paznokci stóp i skórek wokół nich.

 

Krok 1 – Kwasowy peeling do stóp OLEJ KONOPNY

Przeznaczony do skóry bardzo suchej kwasowy peeling dokładnie złuszczy zrogowaciały naskórek i jednocześnie optymalnie natłuści skórę naszych stóp. Wzbogacony o antybakteryjne działanie kwasów AHA stanowi idealny pierwszy krok w zabiegu regeneracji stóp.

 

KROK 2 – Proteinowy krem do stóp OLEJ KONOPNY

Wzbogacony o wzmacniające oligosacharydy proteinowy krem do stóp to kosmetyk idealny do codziennej pielęgnacji. Przynosi ulgę nawet bardzo suchej skórze, silnie i długotrwale nawilża i błyskawicznie przywraca gładkość.

 

KROK 3 – Kremowa maska do stóp OLEJ KONOPNY

Kremową maskę możemy stosować zamiennie z kremem gdy czujemy, że nasze stopy potrzebują intensywniejszej pielęgnacji. Dzięki zawartości nawilżającego fitohialuronu maska skutecznie przyspiesza regenerację skóry i jednocześnie ogranicza jej nadmierne rogowacenie.

Sugerowana cena kwasowego peelingu do stóp HERBS: 13,99 zł/ 100 ml
Sugerowana cena proteinowego kremu do stóp HERBS: 13,99 zł/ 100 ml
Sugerowana cena kremowej maski do stóp HERBS: 13,99 zł/ 100 ml

Produkty są dostępne w sieciach Rossmann.

Zobacz także