Home Pielęgnacja Nowości w linii Yoskine tsubaki slim body

Nowości w linii Yoskine tsubaki slim body

by trendy

Rewolucyjne połączenie detoksykacji komórkowej i zaawansowanej pielęgnacji wyszczuplająco-ujędrniającej.

YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY (TSUBAKI – zimowa róża japońska) to ultra-skoncentrowane, opracowane we współpracy z  japońskimi laboratoriami CHRONO-KONCENTRATY do bezinwazyjnego, szybkiego modelowania sylwetki. Ich siła działania jest zależna od pory dnia lub nocy, w której aplikuje się preparaty. W linii YOSKINE Tsubaki Slim Body aktywny nocą jest JAPOŃSKI OLEJEK DO CIAŁA PRZECIW ROZSTĘPOM I CELLULITOWI (NOWOŚĆ), aktywne za dnia jest UJĘDRNIAJĄCE SHIATSU-SERUM DO CIAŁA I BIUSTU, zaś do stosowania za dnia i przed nocą są „JAPOŃSKA ENDERMOLOGIA” KONCENTRAT Z EFEKTEM MASAŻU NA ZAAWANSOWANY CELLULIT (NOWOŚĆ) oraz JAPOŃSKI BOOSTER-SPRAY NA OPORNY CELLULIT z MATCHĄ I PODWÓJNĄ KOFEINĄ.

Drogocenny olej TSUBAKI oraz wyciągi z wodorostów, alg, planktonu i kofeiny mobilizują w skórze wszystkie procesy, które są niezbędne do walki z wiotczeniem skóry i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Ceny: od 34,99 zł do 39,99 zł

Linia dostępna w drogeriach Rossmann.

 

DOSSIER YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY:

 

NOWOŚĆ!
YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY
„JAPOŃSKA ENDERMOLOGIA” KONCENTRAT Z EFEKTEM MASAŻU NA ZAAWANSOWANY CELLULIT
Cena: 39,99 zł (poj. 225 ml)

Specjalistyczny preparat z efektem endermologii, który szybko redukuje widoczność zaawansowanego cellulitu oraz wyraźnie ujędrnia i wyszczupla sylwetkę.
PRO-FAT BURNER – 3% koncentrat kofeinowy, w tym z kofeiną z japońskiej Matchy, który zmniejsza widoczność cellulitu na skórze. Zapewnia natychmiastowy efekt wygładzenia.
TSUBAKI OIL – olej z nasion kamelii japońskiej, bogaty w kwasy: linolowy i oleinowy, działa na skórę nawilżająco i regenerująco. 

Stosowanie: codziennie rano i wieczorem wmasować preparat w miejsca objęte cellulitem lub narażone na jego występowanie. Masaż wykonać energicznie z dużą siłą nacisku, jednocześnie rolując skórę od strony zewnętrznej i wewnętrznej. Intensywność dostosować do odpowiedniej partii ciała. Masaż należy wykonywać ok. 15 min.

 

NOWOŚĆ!
YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY
CHRONOAKTYWNY JAPOŃSKI OLEJEK DO CIAŁA PRZECIW ROZSTĘPOM i CELLULITOWI
Cena: 39,99 zł (poj. 100 ml)

Zaawansowany koncentrat wyszczuplający sylwetkę o właściwościach odmładzających i wygładzających skórę. Dzięki profesjonalnym składnikom, działa równocześnie na trzech poziomach – eksfoliuje naskórek od zewnątrz, przyspiesza spalanie tłuszczu w komórkach oraz odbudowuje uszkodzenia kolagenu wewnątrz skóry. Szybko przywraca skórze jędrność, odpowiednie napięcie, ponadto modeluje sylwetkę i zmniejsza nagromadzenie tkanki tłuszczowej tworzącej cellulit.

EFEKTY JUŻ PO 2 TYGODNIACH PRZY REGULARNYM STOSOWANIU NA NOC.

TSUBAKI – olej z nasion kamelii japońskiej, bogaty w kwasy: linolowy i oleinowy, działa na skórę nawilżająco i regenerująco.

NOCTURN BLUE PLANKTON – naturalny egzopolisacharyd EPS produkowany przez plankton. Stymuluje w skórze NOCTURNINĘ – proteinę aktywną głównie nocą, która zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej, zapobiega tworzeniu się nierówności lipidowych pod skórą oraz rozbija utrwalone skupiska adipocytów wyczuwalne na skórze jako grudki.

COLLAGEN RE-FILLER – profesjonalny rekonstruktor włókien kolagenu. Odbudowuje skórę od środka  fenomenalnie ją wygładzając i ujędrniając. Wypełnia i napręża wszelkie zwiotczenia powstałe na skutek starzenia się skóry oraz szybkiej utraty wagi ciała.

KWAS GLIKOLOWY – eksfoliuje wierzchnie warstwy naskórka odmładzając wygląd skóry i korygując wszelkie jej niedoskonałości. Nadaje skórze idealną gładkość i jedwabistą miękkość.

PREPARAT CHRONOAKTYWNY – AKTYWNY NOCĄ

Stosowanie: Codziennie wieczorem przed snem wmasować preparat w skórę ciała, w szczególności w miejsca przeznaczone do wyszczuplenia. Aby przyspieszyć i zintensyfikować efekt wyszczuplająco-modelujący, zalecamy równoczesne stosowanie rano SHIATSU – SERUM ujędrniającego do ciała i biustu z efektem japońskiego masażu, także z linii Yoskine Slim Body.

 

YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY
CHRONOAKTYWNE SHIATSU-SERUM UJĘDRNIAJĄCE DO CIAŁA I BIUSTU z olejem Tsubaki
EFEKT MASAŻU JAPOŃSKIEGO
Cena: 34,99 zł (poj. 200ml)

Silnie ujędrniające serum do modelowania ciała i biustu z efektem AUTO-MASAŻU SHIATSU. Działa jak azjatycka akupunktura bezigłowa skutecznie zapobiegając wiotczeniu skóry spowodowanym wyszczuplaniem lub procesami starzenia. Doskonale poprawia kształty brzucha, nóg, ramion i biustu oraz przywraca skórze odpowiednie napięcie, wypełnienie oraz zdrowy, wypielęgnowany wygląd. Aplikacja połączona z masażem zapewnia relaks dla zmysłów i ciała.

EFEKTY JUŻ PO 2 TYGODNIACH PRZY REGULARNYM STOSOWANIU NA DZIEŃ.

TSUBAKI OIL –  – olej z nasion kamelii japońskiej, bogaty w kwasy: linolowy i oleinowy, działa na skórę nawilżająco i regenerująco.

STRETCH-FIBRA LIFTER – innowacyjne intro-nici modelujące sylwetkę niczym gorset. Po aplikacji silnie liftingują i naprężają wiotczejącą skórę. Pobudzając w skórze odbudowę kolagenu, działają przeciwstarzeniowo.

KIGELUM SKIN-FILLER – oparty na wyciągu z owoców afrykańskiego drzewa Kigelia intensywny wypełniacz  uzupełniający struktury skóry od środka. Ma fenomenalne właściwości ujędrniające i odbudowujące. Znacząco poprawia kształt biustu, czyniąc go uniesionym i bardziej pełnym.

OLIGOSACHARYDY CYKORII – pozostawiając skórę jedwabiście wygładzoną, naprężoną i odmłodzoną.

PREPARAT CHRONOAKTYWNY – AKTYWNY W CIĄGU DNIA.

Stosowanie: Codziennie rano wmasować preparat w skórę ciała uciskając ją pulsacyjnie całą dłonią. Szczególnie ważna jest aplikacja w miejsca najbardziej narażone na utratę jędrności (biust, dekolt, brzuch, pośladki, uda, ramiona). Aby zintensyfikować efekt modelowania sylwetki, zalecamy równoczesne stosowanie chronobiologicznie aktywnych nocnych preparatów wyszczuplających z serii Yoskine Tsubaki Slim Body.

 

 

YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY
CHRONOAKTYWNY JAPOŃSKI BOOSTER-SPRAY NA OPORNY CELLULIT Z MATCHĄ I PODWÓJNĄ KOFEINĄ
Cena: 39,99 zł (poj. 200 ml)

Japoński booster na oporny cellulit to koncentrat w sprayu o silnych właściwościach wyszczuplających i antycellulitowych. Zawiera podwójną kofeinę oraz L-teaninę z japońskiej herbaty Matcha. Szybko redukuje nawet oporny i wyraźnie widoczny cellulit, a wyciąg z błękitnego planktonu zapobiega odkładaniu się tkanki

tłuszczowej podczas snu. Już po pierwszych dniach stosowania można zauważyć bardziej  jędrną i gładką skórę.

EFEKTY JUŻ PO 14 DNIACH PRZY REGULARNYM STOSOWANIU NA DZIEŃ I NA NOC.

TSUBAKI OIL – Olej z nasion kamelii japońskiej, bogaty w kwasy: linolowy i oleinowy, działa na skórę nawilżająco i regenerująco.

NOCTURNE BLUE PLANKTON – Naturalny egzopolisacharyd EPS produkowany przez plankton. Skutecznie zmniejsza w skórze poziom NOCTURNINY – proteiny aktywnej głównie nocą, która odpowiada za gromadzenie się lipidów w tkance tłuszczowej. Niweluje nierówności lipidowe pod skórą oraz rozbija utrwalone skupiska adipocytów wyczuwalne na skórze jako grudki cellulitowe.

MATCHA & DOUBLE CAFFEINE – Niezwykle silnie działający podwójny koncentrat kofeinowy, w tym L-teanina i kofeina z japońskiej herbaty Matcha. Ma fenomenalne właściwości wyszczuplające oraz antycellulitowe. Działa na skórę detoksykująco.

PREPARAT CHRONOAKTYWNY – AKTYWNY W DZIEŃ I NOCĄ

Stosowanie: Codziennie rano i wieczorem rozpylić preparat na skórę objętą cellulitem, a następnie wmasować wykonując energiczny masaż. Wstrząsnąć przed użyciem.

 

***

W SERII YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY ZNAJDUJĄ SIĘ 4 PRODUKTY:

Aktywne nocą: Japoński olejek do ciała przeciw rozstępom i cellulitowi (nowość);
Aktywne w dzień: Shiatsu-serum ujędrniające do ciała i biustu z efektem masażu japońskiego;
Aktywny w dzień i nocą: „Japońska endermologia” koncentrat z efektem masażu na zaawansowany cellulit (nowość);
Japoński booster-spray na oporny cellulit, z matchą i podwójną kofeiną.

Zobacz także