Home Włosy Od dziś w kilka sekund piękne włosy może mieć każda z nas!

Od dziś w kilka sekund piękne włosy może mieć każda z nas!

by trendy

Szybkie tempo życia wymaga błyskawicznej pielęgnacji. Od dziś w kilka sekund piękne włosy może mieć każda z nas! POZNAJCIE Elseve Rapid Reviver – skoncentrowane odżywki NOWOŚĆ od L’Oréal Paris.

Każda z nas lubi czuć się zadbana, ale tempo współczesnego życia  szybko weryfikuje nasze oczekiwania. Nic dziwnego, że szczególnie w przypadku pielęgnacji włosów lubimy produkty, które trafiają bezbłędnie w nasze potrzeby, przynoszą natychmiastowy efekt i mają w swojej formule zawarte wszystkie niezbędne składniki dbające o ich piękny wygląd. Jakie kosmetyki mamy do wyboru? Zwykłe odżywki, które są wygodne i szybkie w stosowaniu, ale nie dostarczają właściwej pielęgnacji, szczególnie włosom suchym oraz zniszczonym. Maski z kolei  są skuteczniejsze, ale trzeba dać im czasem nawet kwadrans, by mogły zacząć działać. Która z nas ma na to czas?

L’Oréal Paris przedstawia nową linię skoncentrowanych odżywek do włosów, która łączy najlepsze cechy odżywki i maski. Poznaj L’Oréal Paris Elseve Rapid Reviver – produkt, który zadba o włosy, a Tobie pozwoli oszczędzić czas – przecież liczy się każda sekunda!

Lśniące i zadbane włosy w kilka sekund? Podejmij wyzwanie i oczaruj fantastycznym efektem!

Połączenie zalet szybkiego użycia odżywki i intensywnych właściwości regeneracyjnych maski – teraz to możliwe. L’Oréal Paris w oparciu o wiedzę naukową poszerza swoją gamę produktów o pierwsze skoncentrowane odżywki o natychmiastowym działaniu. Nowa linia to 3 innowacyjne produkty, które  odbudowują i chronią włosy, zapewniając 2x więcej pielęgnacji w porównaniu z klasyczną odżywką. Dzięki wykorzystanej technologii formuła natychmiast łączy się
z włóknami włosów, doskonale je odżywiając i regenerując. A to wszystko bez czekania!

L’Oréal Paris Elseve Rapid Reviver to odżywka do codziennego użytku, którą możesz spłukać zaraz po nałożeniu. W sekundę włosy stają się odżywione, niezwykle miękkie, błyszczące i lekkie – bez obciążenia! Każda z 3 odżywek L’Oréal Paris Elseve Rapid Reviver to skoncentrowane serum pielęgnujące z formułą zawierającą aminokwasy, będące idealnym rozwiązaniem dla wyjątkowych potrzeb wymagających włosów.

RAPID REVIVER TOTAL REPAIR 5 – błyskawicznie odbudowuje zniszczone włosy. Silnie skoncentrowane serum zawierające aminokwasy oraz witaminę E.
Cena: 16,99 zł

RAPID REVIVER EXTRAORDINARY OIL – nadzwyczajnie odżywia suche włosy. Silnie skoncentrowane serum zawierające aminokwasy oraz olejek jojoba.
Cena: 16,99 zł

RAPID REVIVER COLOR-VIVE – intensywnie chroni kolor włosów po koloryzacji. Silnie skoncentrowane serum zawierające aminokwasy oraz witaminę E.
Cena: 16,99 zł

Zobacz także