Home Pielęgnacja Uriage XÉMOSE codzienna pielęgnacja skóry suchej

Uriage XÉMOSE codzienna pielęgnacja skóry suchej

by trendy

CENTRUM TERMALNE URIAGE to słynne uzdrowisko we Francji, którego historia powstania sięga 1780 roku. Do tego położonego w samym sercu Alp Francuskich miejsca, zaledwie kwadrans drogi od Grenoble, corocznie przybywa 4,5 tysiąca pacjentów. Podczas kuracji dermatologicznych, laryngologicznych oraz reumatologicznych wykorzystywana jest bogata w minerały i oligoelementy Woda termalna Uriage, której  źródło znajduje się u stóp masywu górskiego Belladonne. Historia unikalnych właściwości Wody termalnej Uriage rozpoczęła się kilkaset lat temu i trwa do dzisiaj.

XÉMOSE to linia dermokosmetyków przeznaczonych do codziennej pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej i ze skłonnością do atopii.  Dermokosmetyki intensywnie nawilżają i odżywiają skórę, a przyjemne konsystencje i delikatne formuły zapewniają komfort i bezpieczeństwo stosowania, nawet w przypadku skóry alergicznej i atopowej. Dzięki zastosowaniu 3 opatentowanych składników produkty zapewniają natychmiastowy komfort i długotrwałą ulgę już od 1. miesiąca życia:

  • CHRONOXINE® – przynosi natychmiastową ulgę skórze suchej, podrażnionej i swędzącej;
  • TLR2-REGUL COMPLEX® – działa przeciwzapalnie;
  • CERASTEROL-2F® – uzupełnia niedobory lipidów w skórze.

 

URIAGE XÉMOSE Nawilżająco-ochronna pomadka do ust
pielęgnacja skóry suchej, atopowej i popękanej

Nawilżająco-ochronna pomadka do ust XÉMOSE to produkt przeznaczony dla alergików ze skórą suchą i atopową, narażoną każdego dnia na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Pomadka przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji
i ochrony suchych spierzchniętych ust. Zawarte w pomadce Masło Shea odżywia i chroni przed czynnikami zewnętrznymi, witaminy C i E regenerują, a kwas hialuronowy intensywnie i długotrwale nawilża i wygładza usta.

Sztyft bezzapachowy, bezbarwny, hipoalergiczny

cena: 19,90 zł, pojemność: 4 g

Zobacz także