Home Pielęgnacja Orientana – całoroczna ochrona przeciwsłoneczna!

Orientana – całoroczna ochrona przeciwsłoneczna!

by trendy

Szukasz idealnej ochrony przeciwsłonecznej? Kremu, który nie tylko zadba o odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną, ale też zadziała przeciwzmarszczkowo i zapewni idealną pielęgnację? Mamy to! Poznaj naturalne kremy SPF 50+ marki Orientana i ciesz się naturalnym, letnim #glow bez obaw o negatywne działanie promieni słonecznych. Zakochaj się w egzotycznym połączeniu zapachów Ylang Ylang i owocu granatu.

Dwa produkty do twarzy z linii GOLDEN GINSENG SUN PROTECT ANTI-AGEING to naturalne kremy do twarzy zawierające ultrawysoką ochronę 50+. Wybierz swój ulubiony – z pigmentem lub bez!

 

NATURALNY KREM DO TWARZY SPF 50+ UVA/UVB
GOLDEN GINSENG COLOUR FREE

Zawiera 90,1% składników naturalnych. Oparty na  fotostabilnych filtrach organicznych i mineralnych nowej generacji oraz ekstrakcie z żeń-szenia koreańskiego. Chroni przed promieniowaniem słonecznym, działa pielęgnacyjnie i przeciwzmarszczkowo. Jest lekki i przyjemny w aplikacji. Daje satynowe wykończenie. Idealny dla każdego rodzaju skóry.

CENA: 80 zł / 50ml

 

NATURALNY KREM DO TWARZY SPF 50+ UVA/UVB
GOLDEN GINSENG SKIN TINT

Zawiera 90,1% składników naturalnych. Długotrwale nawilża, działa pielęgnacyjnie, przeciwzmarszczkowo. Chroni skórę przed fotostarzeniem oraz negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego. Zawiera PIGMENT dopasowujący się do koloru skóry, który ujednolica koloryt i optycznie wyrównuje jej strukturę.

CENA: 80 zł / 50ml

Całoroczna ochrona przeciwsłoneczna z kosmetykami ORIENTANA!

Więcej informacji na temat nowości znajdziesz na www.orientana.pl

#OrientanaToJa #Orientana #naturalnazfiltrem

Zobacz także