Home Makijaż Perfekcyjne krycie niedoskonałości z nowymi zestawami do twarzy od KOBO Professional

Perfekcyjne krycie niedoskonałości z nowymi zestawami do twarzy od KOBO Professional

by trendy

Trudne do zamaskowania przebarwienia, pękające naczynka czy szary odcień cery to częste wyzwania, jakie pojawiają się podczas makijażu twarzy na co dzień i przed większym wyjściem. Marka KOBO Professional wprowadza do sprzedaży trzy zestawy korektorów, kamuflaży i podkładów do perfekcyjnego krycia niedoskonałości cery.
Cztery odcienie korektorów pomogą zakryć przebarwienia czy pękające naczynka. Mix kamuflaży zapewni wysokie krycie i zamaskuje wszelkie niedoskonałości cery, a podkłady do konturowania pozwolą na osiągnięcie efektu perfekcyjnie wymodelowanej twarzy. Każdy zestaw zawiera unikalne dodatki nawilżające, które zapobiegną przesuszaniu się skóry, takie jak ceramidy czy olejek rycynowy.

Wszystkie produkty marki KOBO Professional dostępne są wyłącznie w drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl.

KOBO Professional Magic Corrector Mix
Zestaw korektorów niezbędny do przywrócenia idealnego kolorytu skóry, w nowej udoskonalonej formule. Niezastąpiony w makijażu scenicznym i fotograficznym. Najjaśniejszy odcień kryje lekkie niedoskonałości, różowy niweluje szary odcień cery, zielony ukrywa pękające naczynka, a fioletowy ciemne plamy oraz przebarwienia. Do mieszania lub stosowania pojedynczo. Zestaw zawiera łagodzące ceramidy oraz Midsummer Oil, który zapobiega przesuszaniu skóry, a także ją nawilża. Produkt wizażysty.
Pojemność: 14 ml
Cena: 20,99 zł

KOBO PROFESSIONAL Cream Camouflage Mix
Zestaw kremowych kamuflaży, który zapewnia wysokie krycie, maskuje przebarwienia i wszelkie niedoskonałości cery. Zawiera łagodząca alantoinę oraz olej rycynowy, który zapobiega przesuszaniu się skóry i dodatkowo ją nawilża. Do mieszania lub stosowania pojedynczo. Produkt wizażysty.
Pojemność: 14 ml
Cena: 20,99 zł

KOBO PROFESSIONAL Face Contour Mix
Zestaw kremowych podkładów do konturowania twarzy, w nowej udoskonalonej formule. Zawiera cztery odcienie do mieszania lub stosowania pojedynczo – od jasnego beżu po ciemny brąz. Produkt idealnie wtapia się w skórę, tuszuje niedoskonałości i przebarwienia oraz pozwala na osiągnięcie efektu perfekcyjnie wymodelowanej twarzy. Zawiera łagodzące ceramidy i Midsummer Oil, który zapobiega przesuszaniu się skóry oraz ją nawilża. Produkt wizażysty. Niezastąpiony w makijażu scenicznym i fotograficznym.
Pojemność: 14 ml
Cena: 20,99 zł

Zobacz także