Home Pielęgnacja Moc naturalnego oczyszczenia z najnowszą marką DÉCAAR!

Moc naturalnego oczyszczenia z najnowszą marką DÉCAAR!

by trendy

O tym, że oczyszczanie jako pierwszy etap pielęgnacji skóry ma ogromne znacznie, nie trzeba chyba już przypominać. Nierzadko jednak traktuje się go zbyt pobieżnie. Tymczasem dobrze przemyślane oczyszczanie jest jak detoks dla skóry, zwłaszcza, kiedy wykorzysta się sprawdzone składniki naturalne, wykazujące też szereg innych właściwości.

Niedokładnie oczyszczona skóra to pierwszy krok do zatkanych porów, a w konsekwencji do stanów zapalnych. Zaniedbanie tego etapu pielęgnacji powoduje nieskuteczność każdego kolejnego kroku. Oczyszczanie otwiera drzwi wszystkim składnikom aktywnym, które mają szansę dostać się w głąb skóry. Oprócz oczyszczania, skóra potrzebuje pomocy w złuszczaniu martwych komórek, które hamują wchłanianie i oddychanie skóry, a w konsekwencji pogarszają jej wygląd.

O kluczowym znaczeniu oczyszczania skóra może świadczyć też fakt, że potrzebuje ona również regularnego złuszczania. To niezbędny wstęp do dalszej pielęgnacji. Świetnym rozwiązaniem są produkty do oczyszczania ze składnikami aktywnymi, które działają wielokierunkowo i oprócz oczyszczania, odżywiają i nawilżają naszą skórę.


W naturze tkwi siła

Kosmetyki naturalne biją rekordy popularności od wielu lat. Ekstrakty roślinne, stosowane z powodzeniem już setki lat temu, okazały się remedium na wszelkie problemy z kondycją skóry. To nadal na nich opiera się dzisiejsza kosmetyka – natura pokazała jak działa się wielokierunkowo.

Będąc blisko natury i czerpiąc z niej inspiracje powstały ziołowe peelingi, które intensywniej niż inne zabiegi wygładzają powierzchnię skóry, niwelują zmarszczki, rozszerzone pory i nierówności. Dodatkowo działają na bardziej złożone problemy skórne:

  • przebarwienia,
  • piegi,
  • blizny,
  • zapalny trądzik młodzieńczy,
  • trądzik różowaty

Na składnikach naturalnych bazuje m.in. peeling ziołowy DÉCAARnajnowszej generacji profesjonalny peeling, umożliwiający dopasowanie jego działania i mocy do określonych schorzeń skóry. Efekty są widoczne i trwałe już po pierwszym zabiegu w postaci wygładzenia skóry, rozjaśnienia przebarwień i zahamowania nieprawidłowości jej funkcji.

Składniki ziołowe działają w skórze do kilku dni po zabiegu, bez naszego udziału naprawiając procesy. Zabieg wzbogacony jest pielęgnacją domową, która gwarantuje nie tylko prawidłowe gojenie skóry, ale także przedłuży efekty zabiegu. Zabieg pełni rolę wstępu i nauki do dalszej pielęgnacji, którą należy stosować przez cały rok.


Przebieg zabiegu z wykorzystaniem peelingu ziołowego D
ÉCAAR

Peeling Ziołowy DÉCAAR rozpoczyna się dokładnym przygotowaniem i oczyszczeniem skóry za pomocą żelu Purifing Cleansing Gel i toniku Phyto Lotion odbudowujących naturalną mikroflorę bakteryjną skóry. Produkty zawierają pre- i probiotyki, które wzmacniają system odporności skóry i hamują powstawanie podrażnień.

Następnie przechodzimy do FAZY AKTYWNEJ – peelingu ziołowego, podczas której wykonuje się masaż mieszanką ziół z odpowiednim aktywatorem a jego moc dopasowuje się do rodzaju skóry i efektów jakie chcemy uzyskać.

Zabieg jest bezpieczny i naturalnie współgra ze skórą – stymuluje ją i nakłania do naprawy uszkodzeń i nieprawidłowości. Nie zawiera sztucznych i syntetycznych składników – jest przyjacielem alergików, nie uczula.

 

Działanie peelingu ziołowego DÉCAAR

Efekty 1 zabiegu z wykorzystaniem peelingu ziołowej DÉCAAR można porównać do 4-5 zabiegów znanej i lubianej mikrodermabrazji, ale na efekt nie musimy czekać aż 5 tygodni.

Bogactwo składników aktywnych czyni go niezwykle kompleksowym. Probiotyki i prebiotyki zawarte w mieszance do cery normalnej i mieszanej przywracają prawidłową florę bakteryjną skóry. Oligosacharydy niwelują efekty fotostarzenia, natomiast yakon (batat) przywraca skórze naturalną równowagę. Działanie peelingu dopełnia przeciwzapalny aloes.

W przypadku skóry tłustej i trądzikowej stosuje się kompleks z działającym antyseptycznie eukaliptusem, łagodzącym infekcje skórne ekstraktem z liści mięty pieprzowej oraz złuszczającym kwasem salicylowym.

W przypadku skóry suchej, z egzemą czy nawet trądzikiem różowatym, zastosować można z kolei mieszankę ziołową z łagodzącą arniką, zwężającym naczynia krwionośne ekstraktem z orzechów kasztanowca oraz D-panthenolem, który zwalcza skutki stresu oksydacyjnego.

Dopełnieniem pielęgnacji gabinetowej jest stosowanie natleniającego żelu Oxygen Gel, który wspiera kondycję skóry i jej zdolność do zwalczania wolnych rodników.

————————-
DÉCAAR – Cypryjska marka pielęgnacyjna dla branży SPA&Wellness oraz kosmetologii estetycznej. Grupa specjalistów DÉCAAR opracowała formuły tak, aby sprostać potrzebom każdej skóry. Połączyli naturalność produktów z bezpiecznymi procedurami, wysoką technologią produkcji, efektywnością oraz niezapomnianym doświadczeniem zmysłowym produktów. Produkty są dostępne zarówno w wersji profesjonalnej – stężonej, jak i do pielęgnacji domowej po zabiegowej. Dzięki temu marka zapewnia kompleksową pielęgnację oraz natychmiastowe, widoczne i długotrwałe rezultaty.

Istotą metodologii DÉCAAR jest słuchanie i obserwowanie potrzeb skóry w celu najtrafniejszej diagnozy i efektywnej odpowiedzi na jej zapotrzebowanie. Rekomendujemy, aby każda pielęgnacja profesjonalna w gabinecie była kontynuowana i wspierana pielęgnacją domową w celu przedłużenia rezultatów.

Wyłącznym dystrybutorem marki DÉCAAR w Polsce jest Aurum Distribution Group (www.aurumdg.pl)

Zobacz także