Home Pielęgnacja PIĘKNIEJSZA W 60 SEKUND!

PIĘKNIEJSZA W 60 SEKUND!

by trendy

NUXE przedstawia ultraskuteczny duet przeciwstarzeniowy. jego działanie to całkowita przemiana skóry w zaledwie 60 sekund*!

Aplikacja tych dwóch produktów zajmuje tylko minutę. Najpierw skóra jest wygładzona, wypełniona i rozświetlona dzięki Super Serum [10]. Następnie krem z gamy Merveillance LIFT zapewnia jej natychmiastowy efekt liftingu i napięcia. Naturalne dbanie o piękno nie musi być skomplikowane. Wystarczą dwa kroki i dwa produkty!
*czas potrzebny do aplikacji dwóch produktów.

KROK 1UNIWERSALNY KONCENTRAT PRZECIWSTARZENIOWY SUPER SERUM Ten czysty(2) i wegański(3) superkoncentrat z naturalnym kwasem hialuronowym i tysiącami mikrokapsułek z olejami roślinnymi stanowi podstawę każdej pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Formuła oparta na starannie wyselekcjonowanych składnikach pochodzenia naturalnego wnika w głąb skóry, skutecznie działając w głębszych warstwach. Konsystencjaprzypominającą płynne złoto to efekt 100% naturalnej, rewolucyjnej techniki kapsułkowania.- oleje są frakcjonowane i naturalnie zamykane w postaci mikrosfer. W momencie aplikacji stapiają się ze skórą, pozostawiając ją nawilżoną i miłą w dotyku, przygotowaną do dalszych czynności pielęgnacyjnych.
Ochronę przeciwstarzeniową skóry zapewnia dodatkowo opatentowany kompleks roślinny z komórkami macierzystymi szarotki alpejskiej*.

NATYCHMIASTOWY EFEKT LIFTINGU – KREM MERVEILLANCE LIFT
Sercem jego formuły jest olej z mikroalg(1), uzyskiwany przy użyciu ekologicznej i przyjaznej dla środowiska technologii: każda kropla koncentruje moc 4 miliardów aktywnych komórek, aby wzmocnić połączenie skórno – naskórkowe, kluczowy obszar dla uzyskania jędrnej skóry.
Dzięki konsystencji dopasowanej do rodzaju cery, odpowiada na codzienne potrzeby pielęgnacji:
MERVEILLANCE LIFT LIFTINGUJĄCY KREM O PUDROWEJ KONSYSTENCJI, dzięki innowacyjnej, wypełniającej formule pudrowy krem ujędrnia skórę i koryguje zmarszczki. Idealny do cery normalnej i mieszanej, tworzy naturalny efekt „blur”, zapewniając nieskazitelne wykończenie. 71% kobiet już po pierwszej aplikacji czuje, że poprawiło się jej napięciem (2), a 63% – że skóra jest wyczuwalnie gładsza (3).
MERVEILLANCE LIFT LIFTINGUJĄCY KREM SKÓRA SUCHA to bogaty krem ujędrniający skórę oraz korygujący zmarszczki. Przeznaczony dla cery normalnej i suchej. Dzięki otulającej konsystencji zapewnia natychmiastowy efekt ujędrnienia i wygładzenia. Twarz wygląda na wymodelowaną u 64% (4) kobiet. Po 2 miesiącach, 100% kobiet (5) uważa, że ich skóra
jest piękniejsza i bardziej jędrna.

(1) Formuła wegańska bez składników lub pochodnych pochodzenia zwierzęcego.
(2) Test użytkowania – 21 ochotników. % satysfakcji – bezpośrednio po aplikacji
(3) Test użytkowania – 20 ochotników. % Poprawy oceniany przez ochotników – po 56 dniach
(4) Test użytkowania − 22 ochotników. Zadowolenie% − po 28 dniach
(5) Test użytkowania − 21 ochotników. Zadowolenie% − po 56 dniach

 

DWA KROKI – W KAŻDYM WIEKU
Odmień swoją skórę w 60 sekund!
Rano i wieczorem, bez względu na to, ile masz lat, używaj Super Serum. To uniwersalny pierwszy krok w każdym rytuale pielęgnacyjnym. Następnie dobierz krem odpowiednio do rodzaju skóry i jej wieku.

WYBIERZ KREM DLA SIEBIE
Od 25 roku życia – Crème Prodigieuse® Boost – na pierwsze oznaki starzenia
Od 35 roku życia – Merveillance LIFT – redukcja zmarszczek i przywrócenie jędrności
Od 50 roku życia – Nuxuriance® Ultra –globalne działanie przeciwstarzeniowe
Od 65 roku życia – Nuxuriance® Gold – odżywienie i rozświetlenie

_________

NUXE
Założona 30 lat temu przez francuską przedsiębiorczynię Alizę Jabès, NUXE jest pionierską marką w kosmetologii pochodzenia naturalnego, która odpowiada na pragnienia kobiet. Produkty do pielęgnacji i zapachy NUXE, są opracowywane i produkowane we Francji, zgodnie z wymagającymi standardami stosowanymi w farmacji, przy jednoczesnym poszanowaniu natury. To codzienne przyjemności: uzależniające konsystencje i zapachy, które wywołują prawdziwą reakcję emocjonalną. Doświadczenie NUXE można również odkryć w SPA NUXE: ponad 60 ekskluzywnych lokalizacjach we Francji i na całym świecie, które zachęcają do stworzenia jedności z ciała i umysłu.

Zobacz także