Home Inne trendyStyl życia CZAS NA GARDEN PARTY! – inspiracje od marki Fyrklövern

CZAS NA GARDEN PARTY! – inspiracje od marki Fyrklövern

by trendy

Piknik, Majówka, czy Garden Party – każda z tych okazji oznacza, że zbliża się wiosna, a wraz z nią mnóstwo pretekstów do świętowania i celebrowania w ogrodzie! Marka Fyrklövern stanowi doskonałą inspirację do przygotowania dekoracji stołowych z wiosennymi motywami! Zapraszamy na przegląd serwisów porcelanowych.

Serwis MAGIC GARDEN zaprojektowany w dwóch odsłonach zachwyca niezwykłą feerią barw zamkniętą w kwiatowych motywach! Doskonale zaprezentuje się podczas wiosennych spotkań w ogrodzie! Jego druga wersja to MAGIC GARDEN WHITE – porcelana urzeka delikatnością i niezwykle wyrafinowanym i subtelnym motywem biało-srebrnych kwiatowych wzorów. Elegancka waza, poręczna sosjerka, kubeczki do kawy i herbaty, talerze obiadowe i miseczki ozdobne to doskonały zestaw do przygotowania garden party!

MAGIC GARDEN

SENTIMENT to serwis inspirowany wspomnieniami z dzieciństwa, podróżami i ręcznie malowaną porcelaną babci! Zdobią go motywy kwiatów w biało niebieskich tonacjach – zdecydowanie przywołują wyglądem wiosnę.

SENTIMENT

Serwis NORDIC BIRDS zdobiony motywem 12 gatunków ptaków, zamieszkujących Polskę i Europę będzie doskonale współgrał z wiosennymi aranżacjami stołowymi! Dodatkowego uroku dodają elementy gałązek wierzby, jarzębiny i wiśni.
Na spodzie każdego talerza, znajduje się łacińska nazwa przedstawionego na nim ptaka.

NORDIC BIRDS

Najwyższej jakości porcelana LACE ozdobiona została finezyjną, wypukłą koronką. Wzór przechodzi w miękki, ostrygowo-szary odcień. Ręcznie malowany, platynowy rant stanowi luksusowe wykończenie dla poszczególnych elementów serwisu, a urocza biel koronki podkreśla ich unikalność. Doskonale prezentuje się w aranżacji ogrodowej wśród kolorowych smakołyków – idealny wybór na wiosenne spotkania!

LACE

LISE to porcelana najwyższej jakości, zdobiona niebieskimi kwiatami i szczyptą złota! Stanowi doskonały wybór na wszystkie uroczyste okazje! Podczas przyjęcia w ogrodzie czy w domowej altanie będzie stanowiła przepiękną ozdobę stołu.

 

LISE

LISE

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl www.pieknyserwis.pl

——-
Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim.

Zobacz także