Home Pielęgnacja Poczuj prawdziwą kontrolę z blokerami zapachu od Nivelazione®

Poczuj prawdziwą kontrolę z blokerami zapachu od Nivelazione®

by trendy

Z problemem nadmiernej potliwości zmaga się wiele osób. Ta dolegliwość dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn, a nasila się w bardzo stresujących sytuacjach lub w momencie dużego wysiłku. Choć pocenie się jest naturalnym procesem zachodzącym w naszym organizmie, to najczęściej powoduje on ogromny dyskomfort fizyczny, a co gorsza psychiczny, zwłaszcza ze względu na nieprzyjemny zapach.

Dla tych, którzy pragną czuć się pewnie w każdej sytuacji, marka Nivelazione® opracowała linię naturalnych blokerów zapachu. Są bezpieczne podczas stosowania, gdyż nie blokują całkowicie wydzielania potu, za to neutralizują jego zapach. Poznaj bliżej prawdziwych ekspertów w kontroli zapachu.

W swym działaniu są delikatne, jak dezodoranty i skuteczne, jak antyperspiranty. Receptury blokerów zawierają innowacyjny, naturalny składnik DEOHAP dry o działaniu antyperspirującym, który oparto na właściwościach minerałów takich jak cynk, magnez i wapń. W składzie kosmetyków znajduje się również diatomit znany ze swoich właściwości absorbujących wilgoć i nieprzyjemną woń. Blokery są bezpieczne i niezwykle delikatne dla skóry, a to dlatego, że nie posiadają alkoholu i soli aluminium. Dodatkowo ich formuła jest bakteriostatyczna – zatrzymuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Produkty są w 100% vege, nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i są odpowiednie dla wegan i wegetarian. Ponadto mają atrakcyjne nuty zapachowe, które można łączyć z ulubionym zapachem perfum.

Blokery Nivelazione® ANTI-STRESS HELP dostępne w wersji dla kobiet i mężczyzn zapewniają poczucie bezpieczeństwa, zwłaszcza w stresujących sytuacjach. Skutecznie pochłaniają pot oraz neutralizują jego zapach, gwarantując świeżość do 24 h. Nie kleją się, dzięki czemu pozwalają czuć się komfortowo przez cały dzień. 94% składu kosmetyków jest pochodzenia naturalnego, dzięki czemu nie podrażniają skóry, wspomagają jej regenerację, łagodzą i koją.

Nivelazione ANTI-STRESS HELP dla kobiet: 12,99 zł/ 50 ml
Nivelazione ANTI-STRESS HELP dla mężczyzn: 12,99 zł/ 50 ml 

 

Nivelazione® SENSITIVE Care w wersji dla kobiet oraz ACTIVE Power w wersji dla mężczyzn, zawierają postbiotyk – lactobacillus ferment, a co najmniej 95% ich składu pochodzi z natury. Nie pozostawiają śladów, dlatego pozwalają czuć się komfortowo przez cały dzień. Nie podrażniają skóry, wspomagają jej regenerację, łagodzą i koją. Bloker zapachu w wersji dla kobiet polecany po depilacji, jest odpowiedni również dla skóry bardzo wrażliwej. Z kolei wersja dla mężczyzn sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach.

 NIVELAZIONE Sensitive Care Bloker zapachu do skóry wrażliwej i po depilacji: 12,99 zł/ 50 ml
NIVELAZIONE Active Power Bloker zapachu do skóry nadpotliwej i dla uprawiających sport: 12,99 zł/ 50 ml

Zobacz także