Home Makijaż PODKŁAD AFFINITONE OD MAYBELLINE NEW YORK

PODKŁAD AFFINITONE OD MAYBELLINE NEW YORK

by trendy

Podkład jest podstawą każdego makijażu. Nie ważne czy to ten, w którym idziemy do szkoły, pracy, czy na spotkanie
z przyjaciółmi, albo randkę z ukochanym. Uczucie komfortu powinno nam towarzyszyć bez względu na porę dnia lub rodzaj wykonywanych zadań. Kobiety, stając w obliczu codziennych wyzwań i zmagań, chcą szybko uzyskać efekt idealnej cery. Podkład Affinitone od Maybelline New York to kompleksowe krycie oraz nawilżenie skóry jednocześnie, bez efektu maski.

Poznaj sekret intensywnego nawilżenia

Sucha, odwodniona, a nawet wrażliwa i skłonna do podrażnień skóra znajdzie ukojenie w wyjątkowo lekkiej formule podkładu, który dodatkowo szybko i z łatwością rozprowadza się na twarzy. Formuła z olejkiem arganowym i witaminą E, intensywnie nawilża i regeneruje skórę już od pierwszego użycia, dzięki czemu podkład zapewnia nie tylko krycie, ale i odpowiednią pielęgnację.

Indywidulane potrzeby – jeden cel

Idealne krycie to zasługa indywidulanie dopasowanego podkładu do odcienia Twojej skóry. Affinitone doskonale wtapia się w każdy kolor cery, dzięki różnorodnej gamie 8 odcieni z pigmentami HD. Nie tworząc efektu maski, pozostawia naturalny i świeży wygląd, na cały dzień.  Od marca gama poszerzy się o nowy odcień 02 procelain.

 

Dostępne odcienie:

Cena:  30,99 zł/30 ml

Zobacz także