Home Makijaż Podkreśl swoje spojrzenie dzięki nowej linii cieni do powiek Celia De Luxe My Only One

Podkreśl swoje spojrzenie dzięki nowej linii cieni do powiek Celia De Luxe My Only One

by trendy

Lekki makijaż na co dzień? Czy wyrazisty makijaż na wyjście wieczorem? Specjalnie dobrana kolekcja kolorów nowej linii Celia De Luxe My Only One pozwala wykonać make-up na każdą okazję: zarówno naturalny, dzienny, jak i spektakularny wieczorowy. Idealna trwałość i satynowa konsystencja całej linii sprawia, że cienie łatwo się rozprowadzają, zapewniają  długotrwały makijaż bez osypywania oraz idealnie kryją powiekę dodając diamentowego blasku.

Warto podkreślić, że cienie z linii Celia De Luxe My Only możesz nakładać tak, jak lubisz: „na sucho” lub „na mokro”. Cień nałożony aplikatorem doskonale uzupełnia delikatny dzienny makijaż. Natomiast na wieczór idealny będzie cień nałożony za pomocą zwilżonego opuszka palca.

10 satynowych cieni do powiek w kobiecych odcieniach:

Celia De Luxe – nowe cienie do powiek My Only One

W kolekcji satynowych cieni do powiek Celia de Luxe My Only One znajduje się 10 najpopularniejszych odcieni w tonacji beżu, różu, brązu, błękitu, turkusu i szarości, które pozwalają wykonać każdy make-up: naturalny, dzienny i spektakularny wieczorowy. Zapewniają długotrwały makijaż bez osypywania. Nadają się do aplikacji Wet&Dry, czyli do nakładania wedle upodobań – na sucho lub na mokro.

Cena: 11,99 zł

Zobacz także