Home Makijaż Podkreślone oczy kluczem do spektakularnego makijażu marki Bouclé

Podkreślone oczy kluczem do spektakularnego makijażu marki Bouclé

by trendy

Bez względu na miejsce i okoliczności – czy jest to wyjście do pracy, spotkanie, czy elegancka kolacja, podstawą efektownego makijażu są oczy. Marka Bouclé Cosmetics w swojej ofercie posiada profesjonalne kosmetyki niezbędne do wykonania makijażu oczu, takie jak mascara volume, eyeliner oraz kredka, które każda z nowoczesnych kobiet powinna znać.

Podkreślone oczy są podstawą makijażu. To na nich skupiamy większość naszej uwagi podczas rozmowy z drugą osobą i możemy wiele z nich wyczytać. Jak mawiał znany hiszpański romantyk Gustavo Adolfo Bécquer „Dusza może mówić oczami i całować spojrzeniem”. Aby podkreślić nasz wewnętrzny blask oraz piękno, każda z kobiet powinna pamiętać o odpowiednim makijażu oczu wykonanym kosmetykami, które gwarantują spektakularny i długotrwały efekt.

Marka Bouclé Cosmetics jest znana z wysokiej jakości produktów do makijażu, które wydobywają z każdej z Pań maksimum kobiecości. Dlatego też kluczowe produkty marki skupiają się na upiększaniu oczu, które najlepiej podkreślimy kosmetykami, takimi jak: tusz do rzęs, eyeliner i kredka. Wybierając makijaż bazujący na tych trzech produktach uzyskamy efektowne, a zarazem uniwersalne rozwiązanie na wyeksponowanie oczu. Dodatkowo, produkty marki Bouclé Cosmetics są hypoalergiczne, a co za tym idzie bezpieczne w stosowaniu dla Pań o delikatnej cerze oraz skłonnościami alergicznymi.

 

Mascara volume
Do podkreślenia rzęs niezbędnym produktem jest mascara. Warto zdecydować się na pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs w kolorze klasycznej czerni. Dzięki wygiętej szczoteczce z włoskami o różnej długości zyskamy nie tylko zwiększoną objętość, ale również wyraziste spojrzenie. Zdecydowanym ruchem wystarczy przeciągnąć rzęsy szczoteczką zaczynając od nasady kierując się ku górze, aby uzyskać spektakularny efekt. Co ważne, dzięki innowacyjnej formule mascary, kosmetyk nie rozmazuje oraz nie kruszy, gwarantując trwałe podkreślenie przez cały dzień.
*Mascara Volume marki Bouclé jest dostępna w kolorze czarnym 
cena: 69,00 zł

 

 

 

Eyeliner
Kolejnym produktem, który pomoże nam w wykonaniu wyjątkowego makijażu oka jest eyeliner. Istnieje kilka rodzajów eyelinerów – w sztyfcie, kałamarzu, czy eyeliner flamaster. Decydując się na eyeliner w formie kałamarzu z pędzelkiem Panie mogą liczyć na wygodną aplikację. Ten od Bouclé jest dodatkowo szybkoschnący i kompaktowy, dzięki czemu można go zaaplikować w każdej sytuacji i zabrać praktycznie wszędzie. Za to dzięki ultra cienki rysik umożliwia wykonanie nawet najbardziej precyzyjnej kreski. Aplikując eyeliner należy rozpocząć rysowanie od linii wewnętrznego kącika oka do zewnętrznego. W kwestii długości i kształtu kreski kobiety ogranicza jednie wyobraźnia, natomiast najbardziej popularnym i sprawdzonym zabiegiem jest subtelne pogrubienie linii przy zewnętrznym kąciku i skierowanie jej delikatnie w kierunku skroni.
*Eyeliner marki Bouclé jest dostępny w kolorze czarnym 
cena: 59,00 zł

 

Kredka do oczu
Kredka w damskiej kosmetyczce to produkt wielofunkcyjny. Można wykorzystać ją jako linię pomocniczą do aplikacji eyelinera, bądź dodatkowy akcent wzmacniający efekt makijaż oczu. Kredka od Bouclé jest miękka i delikatna, a co za tym idzie – niezwykle łatwa w aplikacji. Aby dodać oczom intensywności należy narysować linię kredką od wewnętrznego kącika oka tuż przy nasadzie rzęs, aż do zewnętrznego kącika. Grubość, długość i kolor linii zależą od upodobań każdej z Pań, a szeroki wybór kredek od Boucle w odcieniach: dark black, brown granite, steel gray, deep green i light blue pozwala na oryginalny efekt podkreślenia. Dla kobiet, które chcą dodatkowo wzmocnić makijaż specjaliści Bouclé Cosmetics polecają obrysowanie oka kredką również przy samej nasadzie rzęs.
* Kredka do oczu marki Bouclé jest dostępna w 5 kolorach: dark black, brown granite, steel gray, deep green i light blue 
cena: 39,00 zł

Wszystkie produkty marki są dostępne na stronie www.bouclecosmetics.com

* * *

Boucle – odkryj siebie !

Bouclé to międzynarodowa marka kosmetyków do makijażu produkowana w polskich fabrykach z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Opracowane przez ekspertów z dziedziny beauty & makeup produkty marki – tusze do rzęs, kredki oraz eyelinery są zaawansowane techno-logicznie oraz wpisują się w obecnie panujące trendy.
Tam, gdzie innowacyjność spotyka się z wizją tworzenia piękna, zaczyna się historia marki Bouclé. Marka powstała z potrzeby zaspokojenia potrzeb nowoczesnej kobiety , która wie czego chce i szybko żyje – oczekuje produktów kompaktowych o wysokiej jakości wydobywającej maksimum kobiecości.

Zobacz także