Home Pielęgnacja Pora zadbać o stopy

Pora zadbać o stopy

by trendy

Są bardzo pracowite. Noszą cię każdego dnia i to nie zawsze w wygodnych butach. Niewiele chcą w zamian. By wrócić do formy zazwyczaj wystarczy im chłodny prysznic. Stopy jednak zasługują na o wiele więcej. Zabierz je na Hiru.

YASUMI Hiru to istny szafirowy raj dla stóp. Oczyszcza i odświeża. Odpręża i uśmierza ból. Redukuje obrzęki, gdyż znacząco poprawia mikrokrążenie stóp. Przyniesiesz im ulgę i to w 40 minut.

Początek

Rytuał Hiru rozpoczyna się od odświeżającej kąpieli stóp z dodatkiem YASUMI Sapphire Glow. Szafirowa i opalizująca sól przywodzi na myśl morskie fale na plaży skąpanej w słońcu. Kąpiel w niej natychmiast przynosi ulgę zmęczonym stopom, poprawia krążenie, oczyszcza i nawilża skórę. Odpręża stopy, ale także umysł.

 

Środek

Kolejny etap rytuału Hiru to peeling z zieloną herbatą oraz maska z miętą i mentolem. Peeling dogłębnie oczyszcza i usuwa martwy naskórek, a maska odświeża, dezynfekuje, łagodzi podrażnienia, zmniejsza obrzęki i przynosi wspaniałe uczucie lekkich stóp. Po zmyciu maski w stopy wmasowany jest krem, który nawilża, odżywia i wygładza.

Wielki finał

Hiru zaczyna się i kończy na szmaragdowo. Ostatni etap polega na zroszeniu stóp i łydek szmaragdową mgiełką YASUMI Emerald Cooling Mist. Potęguje ona uczucie lekkości i świeżości. Mgiełka zawiera cryo-complex, który szybko przynosi ukojenie. Mentol odświeża, kamfora stymuluje mikrokrążenie, zmniejsza opuchliznę, a ekstrakt z alg Laminaria przyspiesza regenerację skóry stóp. Tę mgiełkę warto mieć pod ręką w domu i stosować ją rano przed założeniem butów, oraz wieczorem po kąpieli, a nawet w trakcie dnia, gdy tylko poczujesz dyskomfort. Mgiełka szybko się wchłania, nawet jeśli masz na sobie cienkie rajstopy.

Cena rytuału YASUMI Hiru – 100 zł

 

 

Zobacz także