Home Pielęgnacja Punktowy koncentrat kryjący zaczerwienienia Kali Musli

Punktowy koncentrat kryjący zaczerwienienia Kali Musli

by trendy

Pierwszy na rynku naturalny korektor, który za pomocą zielonych pigmentów, pozwala skutecznie zamaskować wszelkie niedoskonałości cery. Zmniejsza widoczność rozszerzonych naczynek, blizn potrądzikowych, plam pigmentacyjnych i zasinień. Koncentrat jest bogaty w naturalne składniki aktywne, których zadaniem jest zmniejszenie podrażnień skóry.

Działanie:

• efektywnie kryje niedoskonałości, takie jak pajączki, naczynka i zasinienia,
• koi i łagodzi podrażnienia,
• nawilża,
• zmniejsza widoczność zaczerwienień,
• poprawia wygląd skóry.

Naturalny korektor do twarzy doskonale sprawdzi się przy cerze mocno podrażnionej, naczynkowej, wrażliwej, z niedoskonałościami i z niejednolitym kolorytem. Do stosowania pod makijaż. Ponad 97% składników naturalnych.

Cena: 28zł (15ml)

KALI MUSLI (Curculigoorchioides) to rdzenna roślina zacienionych lasów Azji. Oczyszczona frakcja z kłączy KALI MUSLI jest bogata w cukry i substancje o działaniu leczniczym. Zwalcza swędzenie, choroby skórne, skaleczenia, rany i ma działanie wzmacniające naskórek oraz naczynka. Wpływa na wewnętrzny mechanizm kontrolowania pH skóry, przywracając prawidłową funkcję barierową i powodując zmniejszenie reaktywności oraz wrażliwości skóry. Ma potwierdzony naukowo wpływ na poprawę kondycji cery wrażliwej. Szybko regeneruje barierę skórną i sprzyja osiągnięciu bardziej spójnej struktury skóry. Odbudowuje kondycję skóry „od wewnątrz do zewnątrz”. W widoczny sposób poprawia regenerację po agresji czynników zewnętrznych. Poprawia strukturę skóry i zwiększa odporność cery na nadwrażliwość.

Kosmetyki ORIENTANA dostępne są: w najlepszych drogeriach i na stronie www.orientana.pl

Zobacz także