Home Włosy PURPLE SHAMPOO – NOWOŚĆ ELSEVE COLOR VIVE! Droga do chłodnego blondu zaczyna się od fioletu

PURPLE SHAMPOO – NOWOŚĆ ELSEVE COLOR VIVE! Droga do chłodnego blondu zaczyna się od fioletu

by trendy

Od dziś ciesz się chłodnym, platynowym blondem jak tuż po koloryzacji! Poznaj Purple Shampoo i pożegnaj na zawsze żółte refleksy!

Włosy blond potrzebują wyjątkowej pielęgnacji. Nie tylko dokładnego odżywienia, ale także pomocy w utrzymaniu właściwej tonacji koloru. Żadna z nas nie lubi kiedy pasma stają się żółte. Co zrobić by kolor tuż po umyciu włosów był jak po wizycie u fryzjera? Wystarczy jeden produkt!

 

Fioletowa SIŁA!

Purple Shampoo to produkt, który już po jednym myciu pozwoli Ci pozbyć się niechcianych żółtych lub miedzianych refleksów, ochładzając kolor co najmniej o jeden odcień. Filtr UV zawarty w szamponie chroni włosy przed szkodliwym działaniem słońca i zanieczyszczeniami. Dlaczego fiolet? Bo stojąc po przeciwnej stronie żółtego na palecie barw – najlepiej niweluje żółte i pomarańczowe refleksy. Fioletowe pigmenty są skutecznym rozwianiem, które pozwala powstrzymać ten proces i utrzymać wymarzony kolor na dłużej!

 

Zachwycający efekty w zaledwie 3 krokach!

  1. Stosuj Purple Shampoo raz w tygodniu, na przemian z szamponem ochronnym Elseve Color-Vive
  2. We włosy rozjaśnione, blond i siwe wmasuj dokładnie szampon przez 1-3 minuty. W przypadku włosów ciemnych z pasemkami – wydłuż ten czas do 5 minut.
  3. Starannie spłucz letnią wodą

 

Przywróć włosom wymarzony kolor!

Dzięki natychmiastowemu działaniu ELSEVE PURPLE SHAMPOO, możesz zobaczyć efekt już po pierwszym użyciu Elseve Color-Vive. Żółte refleksy zostają zastąpione chłodniejszymi odcieniami, przez co kolor wygląda jak zaraz po koloryzacji! Dodatkowo szampon pomaga chronić kolor przed promieniami UV.  A to wszystko bez ryzyka przesuszenia włosów.

 

Cena: 14,99 zł
pojemność: 200 ml

Zobacz także