Home Włosy Eliksir magiczna moc olejków dla odżywionych i pięknych włosów. Nowość L’OREAL PARIS!

Eliksir magiczna moc olejków dla odżywionych i pięknych włosów. Nowość L’OREAL PARIS!

by trendy

Olejek, który nie obciąża włosów, a dokładnie je pielęgnuje. Poczuj moc lekkiego odżywienia aż po same końce! Od dziś suche włosy już nie będą twoim zmartwieniem.

Kochamy mieć zdrowe, lśniące i odżywione włosy. Po pielęgnacji nie chcemy jednak by wyglądały na pozbawione objętości, spowodowane zbyt dużą ilością użytych kosmetyków. Stajemy przed wyborem – odżywić suche włosy czy zachować ich objętość? Od dziś nie musisz już wybierać. L’Oréal Paris stworzył wyjątkowy produkt – ELIKSIR ODŻYWCZY Z OLEJKIEM KOKOSOWYM.

Co kryje butelka tego magicznego płynu? Lekką, olejkową formułę, której bazą jest kokos. L’Oréal Paris wykorzystał wyjątkowe właściwości cennego olejku  kokosowego, który dba o to by pielęgnacja była skuteczna, ale nie obciążająca dla włosów. Wszystkie benefity olejku, zawarte w eliksirze, przenikają do włókna włosa pozostawiając go odżywionym, satynowo gładkim i idealnie wygładzonym. Stosowanie olejku będzie przyjemnością dla włosów i kokosową rozkoszą dla zmysłów.

Wystarczą zaledwie 3-4 pompki produktu, wtarte we włosy na całej ich długości, aby poczuć efekty!

Produkt można stosować na 2 sposoby.

  1. Przed stylizacją, by włosy stały się gładkie i jedwabiste
  2. Jako wykończenie fryzury, by poskromić wszystkie kosmyki i nadać włosom satynowy blask

Olejek jest dedykowany włosom normalnym i suchym, potrzebujących lekkiego, ale skutecznego odżywienia. Już po pierwszym razie zauważysz różnicę. Efekt: miękkość i lekkość, bez obciążenia włosów.

Cena: 29,90 zł
Pojemność: 100 ml

Zobacz także