Home Pielęgnacja Specjalistyczna linia innowacyjnych dermokosmetyków Dermena® HYDRALINE

Specjalistyczna linia innowacyjnych dermokosmetyków Dermena® HYDRALINE

by trendy

Dermena® HYDRALINE to specjalistyczna linia innowacyjnych dermokosmetyków stworzona na bazie chronionej prawem patentowym molekuły Regen7, która wraz ze starannie dobranymi najwyższej jakości składnikami tworzy unikalny kompleks aktywny, pozytywnie wpływający na stan i wygląd skóry suchej i odwodnionej, skłonnej do łuszczenia się i podrażnień.

Regularne stosowanie preparatów  dermena® HYDRALINE wyraźnie i stabilnie nawilża skórę, poprawia jej natłuszczenie oraz chroni przed przesuszeniem i powstawaniem podrażnień. Preparaty wzmacniają naturalną barierę lipidową skóry i czynią ja odporniejszą na działanie niekorzystnych czynników środowiskowych i atmosferycznych. Zmniejszają nieprzyjemne uczucie napięcia i szorstkości, nadając skórze miękkość i elastyczność. dermena® HYDRALINE oferuje kompleksową pielęgnację nawilżającą, która przywraca skórze komfort i pozostawia ją w doskonałej kondycji.

  • Codzienna pielęgnacja suchej i odwodnionej skóry wokół oczu, skłonnej do podrażnień.
  • Ochrona skóry narażonej na przesuszenie i działanie niekorzystnych czynników środowiskowych i atmosferycznych.

W skład kompleksowej pielęgnacji wchodzą:

dermena® HYDRALINE nawilżające mleczko do demakijażu
dermena® HYDRALINE kremowa emulsja do mycia twarzy
dermena® HYDRALINE nawilżający krem ochronny na dzień
dermena® HYDRALINE odżywczy krem natłuszczający na noc
dermena® HYDRALINE wygładzający krem pod oczy

Preparaty dermena® HYDRALINE wyróżniają się unikalnym składem – jako jedyne na rynku zawierają Molekułę Regen7 – aktywną cząsteczkę fizjologiczną pochodzenia witaminowego.

Molekuła Regen7 unikalna substancja aktywna, chroniona prawem patentowym. Obecna jedynie w produktach dermena®. Fizjologiczna substancja czynna pochodzenia witaminowego (pochodna witaminy PP) o potwierdzonym w badaniach aplikacyjnych działaniu chroniącym przed powstawaniem podrażnień i korzystnie wpływająca na naskórek.

Dermena®  SKIN CARE to specjalistyczna linia innowacyjnych dermokosmetyków zapewniających skuteczną i kompleksową pielęgnację skóry z różnymi problemami dermatologicznymi. Starannie dobrany, unikalny skład produktów łączy w sobie działanie Molekuły Regen7 i najwyższej, jakości składników aktywnych. Molekuła Regen7 to unikalna substancja czynna pochodzenia witaminowego, która działa regenerująco i chroni przed powstawaniem podrażnień.

JAKOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO i SKUTECZNOŚĆ to wartości, które przyświecają przy tworzeniu produktów dermena®  SKIN CARE.

Dermokosmetyki PHARMENA to produkty:

  • innowacyjne, o unikalnym, chronionym prawem patentowym składzie
  • zawierające dokładnie wyselekcjonowane, najwyższej jakości składniki aktywne
  • stworzone przy współpracy polskich naukowców (dermatologów, chemików i kosmetologów) z myślą o wrażliwej i wymagającej skórze
  • produkowane według najwyższych standardów
  • o skuteczności potwierdzonej aplikacyjnymi badaniami dermatologicznymi
  • przebadane na skórze osób z dodatnim wywiadem alergologicznym i atopowym

Produkty dermena®  SKIN CARE dostępne są w aptekach.

Zobacz także