Home Inne trendyUroda SUPERDUO od Curaprox Zęby czyste na 100%!

SUPERDUO od Curaprox Zęby czyste na 100%!

by trendy

70% – taką powierzchnią zębów czyści szczoteczka manualna. Co zatem zrobić by higiena jamy ustnej osiągnęła u nas 100%? Sięgnąć po Superduo – zestaw marki Curaprox łączący szczoteczkę do zębów z unikalną szczoteczką do przestrzeni międzyzębowych CPS prime. Ten specjalistyczny duet pomoże nam w przyjemny i łatwy sposób przenieść dbanie o zęby na zupełnie nowy poziom!

Szczoteczka CURAPROX CS 5460 zawojowała nasze serca i … zęby! Wszystko dzięki ultracienkim włóknom Curen, które delikatnie, a zarazem niezwykle skutecznie czyszczą nasze zęby oraz ośmiokątnej rączce pozwalającej sprytnie manewrować szczoteczką w buzi dla jeszcze większej skuteczności naszych zabiegów higienicznych. Mimo tych cech nawet tak doskonale zaprojektowana szczoteczka nie dociera do przestrzeni międzyzębowych czyszcząc jedynie 70% powierzchni zębów. Właśnie dlatego powstał dwupak SUPERDUO – połączenie kultowej szczoteczki manualnej oraz szczoteczki międzyzębowej CURAPROX CPS prime.

Szczoteczkę CURAPROX CPS prime wyposażono w włókna, które czyszczą przestrzenie międzyzębowe bardzo dokładnie i delikatnie. Nie tylko usuwają resztki pokarmów, ale również nagromadzoną w przestrzeniach płytkę nazębną. Dzięki temu CPS prime jest zdecydowanie łatwiejsza w użyciu i co najważniejsze, bardziej efektywna niż nić dentystyczna w ochronie przed próchnicą, zapaleniem dziąseł, a także nieświeżym oddechem. Wprowadzenie jej do codziennej higieny jamy ustnej ułatwią aż trzy rozmiary wymiennych końcówek, które znajdziemy w zestawie.

SUPERDUO: Szczoteczka do zębów CS 5460 w zestawie ze szczoteczką międzyzębową CPS prime w 3 rozmiarach: 06, 07 i 08
Cena: 28 zł

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: shop.curaprox.pl

Zobacz także