Home Włosy Triphasic REACTIONAL RYTUAŁ Przeciw Wypadaniu Włosów RENÉ FURTERER

Triphasic REACTIONAL RYTUAŁ Przeciw Wypadaniu Włosów RENÉ FURTERER

by trendy

Przeciwdziałanie okresowemu wypadaniu włosów wywołanemu stresem, porodem, ekstremalną dietą, zmęczeniem, a nawet radykalną zmianą klimatu.

Dotychczas produkty René Furterer przeznaczone do walki z okresowym wypadaniem włosów przeciwdziałały dwóm podstawowym przyczynom: NACZYNIOWEJ (poprzez pobudzenie mikrokrążenia w skórze) i ODŻYWCZEJ (poprzez dostarczenie odpowiednich składników energetycznych). Głównym przedmiotem badań naukowych prowadzonych przez René Furterer jest STRES KOMÓRKOWY i jego wpływ na skórę głowy.

Dzięki postępom naukowym możliwe jest otwarcie nowego rozdziału w walce z okresowym wypadaniem włosów. Celem jest eliminacja PRZYCZYNY ZAPALNEJ, która leży u źródła problemu. W przypadku okresowego wypadania włosów mamy do czynienia z sytuacją, w której czasowy stres prowadzi do ostrych stanów zapalnych – NATHALIE CASTEX-RIZZI, kierownik działu farmakologii, Pierre Fabre. – Warto podkreślić że okresowe wypadanie włosów ma poważne konsekwencje psychologiczne. Po pierwsze, widok włosów wypadających nagle i w dużych ilościach jest powodem do paniki. Utrata włosów wywołuje pewnego rodzaju niepewność, ponieważ zmiana w wyglądzie zewnętrznym wpływa negatywnie na POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI. Poszukiwanie odpowiedniego rozwiązania staje się obsesją. Należy jak najszybciej znaleźć skuteczne, szybko działające remedium.

OKRESOWE WYPADANIE WŁOSÓW – DALEKO IDĄCE REPERKUSJE
Przyczyny okresowego wypadania włosów dotyczą JEDNEJ LUB KILKU ściśle określonych SYTUACJI: okres po porodzie lub okres karmienia piersią, stres lub nadmierny wysiłek fizyczny, uraz emocjonalny, dieta, leczenie farmakologiczne lub nawet zmiana pory roku.

W naszym stale zmieniającym się społeczeństwie, obserwuje się wzrost występowania tych zaburzeń:
• stres w pracy dotyczy 24% pracowników,
• ekstremalne diety są przyczyną niedoborów w organizmie,
• coraz częstsze podróże do najbardziej odległych zakątków świata czasem wiążą się z radykalną zmianą klimatu, która może stać się przyczyną wypadania włosów.

Poważne skutki na szeroką skalę

Okresowe wypadanie włosów objawia się NAGŁĄ I RADYKALNĄ UTRATĄ znacznej ilości włosów (nawet ponad stu pasm dziennie) od dwóch do czterech miesięcy od momentu pojawienia się czynnika „wyzwalającego” – włosy wypadają „całymi garściami” RÓWNOMIERNIE NA CAŁEJ skórze głowy.

Zjawisko, które w większym stopniu dotyczy kobiet
· 34% KOBIET musi radzić sobie z problemem wypadania włosów.
· W 81% przypadków kobiety określają swoją utratę włosów jako wypadanie okresowe.
· Problem utraty włosów dotyczy 45% MĘŻCZYZN.
· Tylko 48% mężczyzn określa swój problem jako wypadanie okresowe.

 

INNOWACJA 2019
Triphasic REACTIONAL RYTUAŁ Przeciw Wypadaniu Włosów RENÉ FURTERER

Przeciwdziałanie okresowemu wypadaniu włosów wywołanemu stresem, porodem, ekstremalną dietą, zmęczeniem a nawet  radykalną zmianą klimatu – dotyczy podróży do najbardziej odległych zakątków świata.

Dzięki unikatowemu kompleksowi, który zawiera kluczowe i wysoce skuteczne składniki aktywne, TRIPHASIC REACTIONAL zapewnia potrójny efekt, spowalniając wypadanie włosów i w krótkim czasie stymulując ich wzrost. Dzień po dniu włosy stają się mocniejsze, grubsze i odzyskują wigor oraz zdrowy wygląd.
• Spowalnia wypadanie włosów i stymuluje ich wzrost
• Chroni włosy i wyraźnie je zagęszcza
• Przeciwdziała skutkom stresu komórkowego. Utrzymuje równowagę skóry głowy
Skuteczność kompleksu Lotus Mineral Complex™ została potwierdzona w trakcie badań in vitro przeprowadzonych w naszym Laboratorium Badań Farmakologicznych.

Cena: 236 zł / 8x 5,5 ml kuracja bez spłukiwania

 

Triphasic balsam teksturyzujący i ułatwiający rozczesywanie RENÉ FURTERER Rytuał przeciw wypadaniu włosów

Balsam zawiera kompleks kluczowych składników przeciw wypadaniu włosów (naturalny ekstrakt z Pfaffi oraz ATP). Balsam teksturyzujący i ułatwiający rozczesywanie idealnie pasuje do rytuału przeciw wypadaniu włosów TRIPHASIC. Uzupełnia działanie szamponu oraz kuracji PROGRESSIVE i REACTIONAL. Wzbogacony o teksturyzujące proteiny pszenicy, wzmacnia strukturę włosa od nasady, ułatwia rozczesywanie i widocznie zwiększa objętość włosów.

Cena:  79,00 zł / 150 ml                                                                                                                         

➢ Adenozynotrójfosforan (ATP) – źródło energii komórkowej. Zaangażowany we wszystkich reakcjach metabolicznych, zgromadzona w nim energia służy do przeprowadzania różnorodnych procesów, jak biosynteza, ruch i podział komórkowy. ATP jest produkowany naturalnie w organizmie przez mitochondria – „komórkowe elektrownie”. Cząsteczka ta zawiera adenozynę (aminokwas), rybozę (cukier) i trzy grupy fosforanowe. Określany jest jako „podstawa energii”, ponieważ stanowi jedyne „paliwo”, z którego komórka może bezpośrednio korzystać. ATP zapewnia energię potrzebną w komórkach do reakcji metabolicznych. ATP to energia w surowej formie, badania René Furterer ujawniły jej niezwykłe właściwości i dobroczynne działanie na mieszek włosowy oraz „ośrodki zarządzania” długością cyklu życia włosa. ATP działa bezpośrednio na brodawki skórno-naczyniowe odpowiedzialne za wzrost włosa.

➢ Naturalny ekstrakt z Pfaffii® przyspiesza wzrost zdrowych włosów, działając bezpośrednio na cebulkę włosa. Pfafia, zwana czasem „brazylijskim żeńszeniem” to roślina pochodząca z Amazonii, od wieków stosowana w medycynie tradycyjnej. Wyciąg z tej rośliny pobudza mikrokrążenie przez aktywację VEGF – czynnika wzrostu śródbłonka naczyń. Jego skuteczność w hamowaniu wypadania włosów została objęta patentem. W połączeniu z masażem stymuluje mikrokrążenie skóry głowy.

Włosy wzmocnione od korzeni po 14 dniach: 97%*
Błyszczące włosy: 96%*
Widoczna objętość po 14 dniach: 95%*

Stosowanie: nakładać na wilgotne włosy po umyciu szamponem, rozczesać grzebieniem, następnie dokładnie spłukać. Stosować tak często, jak potrzeba. W przypadku kontaktu z oczami, przemyć je obficie wodą.

 

Zobacz także