Home Pielęgnacja Ultra nawilżanie z żelową maską Purederm

Ultra nawilżanie z żelową maską Purederm

by trendy

Luksusowa wersja maseczki w płacie, czyli maska hydrożelowa, to kosmetyk wyróżniający się swoją strukturą. W ofercie marki Purederm znajdziemy wyjątkowa wersję takiej maseczki stworzoną z opatentowanego przez markę materiału. Dzięki zawartości aloesu, lotosu, wody bambusowej, aminokwasów, ceramidów oraz ekstraktów ziołowych pozwoli nam po 20 minutach cieszyć się  doskonale nawilżoną, pełną blasku cerą o młodzieńczym wyglądzie.

Purederm maska bariera wodna

Maseczka wykonana z żelowego, opatentowanego materiału doskonale przylega do twarzy, zapewniając komfort stosowania i zwiększając skuteczność działania składników zawartych w esencji. Znajdziemy w niej aloes, lotos, wodę bambusową, aminokwasy, ceramidy i ekstrakty ziołowe. Dzięki temu intensywnie nawilża skórę, poprawiając jej elastyczność, redukują widoczność zmarszczek, przywracając gładki i pełen blasku wygląd i jedwabistą miękkość.

Sposób użycia: Dokładnie umyj i osusz twarz. Następnie użyj toniku. Wyciągnij ostrożnie maseczkę i nałóż na twarz – żelowa strona maseczki powinna dotykać skóry. Delikatnie odklej zewnętrzny materiał, zaczynając od dolnej części. Wygładź maseczkę i pozostaw na 20-25 minut, następnie ściągnij maseczkę, a resztę esencji wklep w skórę twarzy i szyi.

Sugerowana cena maski PUREDERM: 18,99 PLN

Produkty dostępne są na www.mojaazja.eu oraz w dobrych sklepach kosmetycznych.

Zobacz także