Home Makijaż UNBELIEVA’BROW DŁUGOTRWAŁY TUSZ DO BRWI OD L’ORAÉL PARIS

UNBELIEVA’BROW DŁUGOTRWAŁY TUSZ DO BRWI OD L’ORAÉL PARIS

by trendy

Od kilku sezonów brwi to prawdziwe gwiazdy makijażu. Jeszcze do niedawna uznawane były tylko za oprawę oczu, dzisiaj stały się sztuką samą w sobie. Stworzenie prawdziwego dzieła sztuki wymaga czegoś specjalnego, niezależnie od tego, czy wolisz wyrazisty look, czy naturalny minimalizm. Przedstawiamy Unbelieva Brow, czyli zupełnie nowy sposób na wyczarowanie perfekcyjnych brwi w mniej niż 3 minuty*! Dzięki szybkoschnącej, a zarazem odpornej na wodę i pot formule oraz niezawodnym akcesoriom wykonanie idealnego makijażu brwi, który utrzyma się do 2 dni**, nie stanowi żadnego problemu.

NIEZWYKLE ŁATWY I PRECYZYJNY W UŻYCIU
Codzienne malowanie brwi, nadawanie im odpowiedniego odcienia oraz kształtu nie jest tym co wykonujesz z łatwością? Wyobraź sobie, że możesz o tym zapomnieć! Dzięki innowacyjnym akcesoriom umieszczonym w jednej szykownej buteleczce, stworzenie perfekcyjnego łuku stało się dużo prostsze. Z precyzyjnym aplikatorem, pędzelkiem i szczoteczką wzorowe wykonanie makijażu brwi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

BĄDŹ NIEZWYKŁA! PONIEWAŻ JESTEŚ TEGO WARTA
Poznaj sekret wyjątkowego stylu! Wyraźnie zaznaczone oraz idealnie dopasowane w każdej sytuacji! Na spotkaniu biznesowym czy na siłowni, na wystrzałowej imprezie lub na romantycznej randce – wszędzie potrafisz zachwycać. Unbeliva Brow to wyjątkowo trwały, odporny na rozmazywanie i wodę sposób na piękne brwi. Dzięki ultra-szybko schnącej formule, lekkiej żelowej konsystencji oraz trwałości masz gwarancję perfekcyjnego makijażu brwi do 2 dni**.

Dostępne odcienie:

 

1, 2, 3 … DO PERFEKCYJNYCH BRWI
Stwórz idealny makijaż brwi w 3 prostych krokach:

 

Zacznij od nałożenia odpowiedniego koloru używając aplikatora. Krótkimi i lekkimi pociągnięciami zamaluj miejsca, które nie są wypełnione włoskami.

 

 

 

Używając pędzelka namaluj linię wzdłuż dolnej krawędzi, która posłuży za podstawę idealnego łuku.

 

 

 

Gdy już osiągniesz pożądaną linię brwi, użyj szczoteczki do rozczesywania, aby je ułożyć oraz nadać im naturalne wykończenie.

 

 

 

Cena: 69,99 zł

*Test samooceny.
**Test samooceny, 109 osób.

Zobacz także