Home Makijaż INFALLIBLE MORE THAN CONCELAER To więcej niż zwykły korektor!

INFALLIBLE MORE THAN CONCELAER To więcej niż zwykły korektor!

by trendy

ODWAŻ SIĘ SIĘGAĆ PO WIĘCEJ! Na co dzień prowadzisz aktywny tryb życia, świetnie łączysz życie zawodowe z życiem prywatnym, dlatego potrzebujesz makijażu, który jest tak wielozadaniowy jak Ty. Marka L’Oreal Paris odpowiadając na potrzeby nowoczesnych kobiet przedstawia INFALLIBLE MORE THAN CONCELAER – multifunkcyjny korektor do zadań specjalnych. Teraz szybkie i naturalne krycie, bez efektu maski jest możliwe w każdej sytuacji! Szczególnie, gdy potrzebujesz długotrwałego efektu.

WIĘCEJ NIŻ PUNKTOWY KOREKTOR
More Than Concealer ma dwukrotnie większe opakowanie niż standardowy korektor Ten multizadaniowy kosmetyk, doskonale maskuje nie tylko cienie pod oczami czy niedoskonałości, świetnie sprawdzi się również nałożony na całą twarz. Możesz użyć go, aby ukryć, poprawić, podkreślić albo po prostu rozświetlić twarz. Dzięki jednej, małej buteleczce możesz skorzystać z wielu makijażowych trików, które natychmiast „odświeżą” Twój wygląd.

WYMIAR XXL
Idealne dopasowany odcień korektora? To nie problem. W gamie kolorystycznej More Than Concelaer dostępnych jest aż 10 wersji kolorystycznych, które pozwolą każdej kobiecie, znaleźć swoją idealną tonację i poczuć się wyjątkowo niezależnie od sytuacji. Natomiast aplikator w rozmiarze XXL sprawi, że nałożenie lub poprawienie makijażu będzie błyskawiczne i przyjemne. Efekt? Cera zachowuje świeżość oraz piękny wygląd przez cały dzień. Czy nie o to nam chodziło?

Dostępne odcienie:

Cena: 62,99 zł

Produkt dostępny w szafach TREND FROM PARIS w wybranych drogeriach ROSSMANN

Zobacz także