Home Makijaż Wydłużająco-Wzmacniający Tusz do Rzęs Prouvé Stylowym Kosmetykiem 2018

Wydłużająco-Wzmacniający Tusz do Rzęs Prouvé Stylowym Kosmetykiem 2018

by trendy

W tegorocznej edycji konkursu Stylowy Kosmetyk Roku, w którym wyłaniane są najlepsze produkty kosmetyczne, tusz do rzęs polskiej marki Prouvé wygrał w kategorii „Makijaż” i zdobył tytuł Stylowego Kosmetyku 2018.

Plebiscyt organizowany przez Styl.pl – luksusowy serwis dla nowoczesnych kobiet, został stworzony z myślą o tych, którzy wśród produktów dostępnych na rynku szukają tych najlepszych. W konkursie wyłaniane są najlepsze kosmetyki w 13 kategoriach.

W tegorocznej edycji, głosami czytelniczek serwisu, w kategorii „Makijaż” zwyciężył Wydłużająco-Wzmacniający Tusz do Rzęs marki Prouvé. Tusz, dzięki swojej bogatej formule zawierającej olej z gumy mastyks, olej arganowy oraz składnik aktywny KERANUTRI™, widocznie poprawia kondycję rzęs – zmniejsza ich łamliwość i zwiększa wytrzymałość, a także sprawia, że stają się grubsze i mocniejsze. Lekka, kremowa konsystencja zapewnia lśniące wykończenie w kolorze głębokiej czerni. Tusz nie skleja i nie obciąża rzęs, a dzięki woskom odpornym na wysoką temperaturę nie rozmazuje się i nie kruszy.

——

Prouvé to polska firma, która rozpoczęła działalność w maju 2017 r. Jest producentem perfum dla kobiet i mężczyzn, tworzonych przez najlepszych francuskich perfumiarzy, a także kosmetyków kolorowych, do pielęgnacji ciała oraz perfumowanych kosmetyków i środków czystości do wnętrz. Produkty Prouvé można kupić w kilkudziesięciu krajach w Europie oraz w Rosji i Mongolii, poprzez stronę internetową www.prouve.com albo u Partnerów.

Zobacz także