Home Pielęgnacja WYPRÓBUJ NA WŁASNEJ SKÓRZE INNOWACJĘ PRZECIWSTARZENIOWĄ SKUTECZNIEJSZĄ NIŻ RETINOL!

WYPRÓBUJ NA WŁASNEJ SKÓRZE INNOWACJĘ PRZECIWSTARZENIOWĄ SKUTECZNIEJSZĄ NIŻ RETINOL!

by trendy

Czy można zakwestionować skuteczność przeciwstarzeniową retinolu? TAK! W laboratoriach Nuxe dokonano niezwykłego, rewolucyjnego odkrycia – Nuxuriance ULTRA z technologią Alfa[3R].

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w dziedzinie badań i rozwoju oraz ponad 40 patentom, Laboratoire NUXE, nr 1 w dziedzinie naturalnej pielęgnacji skóry w aptekach(1), z dumą przedstawia swoją kultową gamę Nuxuriance Ultra w zupełnie nowej, rewolucyjnej odsłonie i prezentuje najważniejszą innowację przeciwstarzeniową marki: TECHNOLOGIĘ ALFA [3R], która zrewolucjonizuje rynek przeciwstarzeniowy i jest skuteczniejsza niż retinol w 3 kluczowych działaniach na skórę: [R]ewitalizuje [R]egeneruje i [R]edukuje zmarszczki.

Zawsze wierzyłam w nieograniczony potencjał R&D, który pozwala tworzyć innowacyjne i skuteczne produkty przeciwstarzeniowe: poszukiwanie silnych składników i nowych działań, z klinicznie przetestowaną i udowodnioną skutecznością, jest kluczowym, stale powtarzającym się tematem wśród moich zespołów. Stworzyć alternatywę dla retinolu, lepiej tolerowaną przez skórę i o sile działania nie równoważnej, ale przewyższającej ten prekursorski składnik przeciwstarzeniowy – to było ogromne wyzwanie! Zależało nam również, aby przy tym, jak zawsze pozostać wiernym naszym zasadom i zamknąć innowacyjną technologię w zmysłowych formułach, uwielbianych przez kobiety. Udało nam się sprostać temu wyzwaniu dzięki ekskluzywnej technologii wykazującej rewolucyjne działanie na wszelkie oznaki starzenia„. – mówi Aliza Jabès, założycielka oraz prezes NUXE Group

ULTRA-NATURALNOŚĆ – ULTRA-TECHNOLOGIA – ULTRA-SKUTECZNOŚĆ
Ta wyjątkowa gama produktów do pielęgnacji skóry, przebadana dermatologicznie i objęta 3 patentami(1), zawiera niezwykle skuteczną, ekskluzywną technologię opartą na składnikach pochodzenia naturalnego, skuteczniejszą niż retinol*: Technologię Alfa[3R](1,2).
Będący sercem formuł do pielęgnacji twarzy koncentrat Nuxuriance Ultra Alfa[3R]
o niezrównanej innowacyjności działa na skórę na 3 różnych poziomach, zapewniając kompleksową korektę głównych oznak starzenia: zmarszczek, utraty jędrności i blasku, zwiotczenia.

SKÓRA WYGLĄDA NA WYRAŹNIE MŁODSZĄ
90% kobiet potwierdza, że ich skóra jest bardziej napięta(3)
96% kobiet potwierdza, że skóra jest jędrniejsza(3)

TECHNOLOGIA ALFA[3R]
NIEZWYKŁE TRIO ULTRA SKUTECZNYCH SKŁADNIKÓW PRZECIWSTARZENIOWYCH
Technologia Alfa[3R] to innowacja stworzona w Laboratoriach NUXE we Francji, inspirowana niezwykłą mocą i siłą natury. W samym sercu tej wyjątkowej technologii znajduje się trio składników pochodzenia naturalnego oferujących globalną korektę przeciwstarzeniową skuteczniejszą niż retinol w zwalczaniu głównych oznak starzenia(4)


*In vitro test.
(1) Z wyjątkiem Kremu do rąk na przebarwienia i Ujędrniającego mleczka do ciała.
(3) Test użytkowania – 21 ochotników. Procent zadowolenia po 28 dniach stosowania Kremu przeciwstarzeniowego na dzień.
(4) Test In vitro.

TECHNOLOGIA PROSTO Z SERCA NATURY:
Rośliny to niewyobrażalne bogactwo surowców wykorzystywanych w tworzeniu receptur wyjątkowych i niezwykle skutecznych kosmetyków. A w połączniu z wiedzą, wieloletnim doświadczeniem, innowacyjnym podejściem i nowoczesnym spojrzeniem na potrzeby dzisiejszych kobiet umożliwiło ekspertom firmy NUXE otrzymanie składnika idealnego pochodzącego prosto z serca natury. Każda roślina ma swój unikalny i niepowtarzalny kod genetyczny, który ją charakteryzuje. Laboratorium NUXE poszło o krok do przodu i zdecydowało się na zaawansowane badania botaniczne DNA, które pozwoliły na identyfikację, weryfikację i w końcu na wybór najbardziej aktywnych cząsteczek z określonych gatunków roślin. A to oznacza, że wkraczająca na rynek technologia Alfa[3R] to najwyższa jakość, bezpieczeństwo oraz efekty, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

KWAS HIALURONOWY(1) – pochodzenia naturalnego, uzyskany w procesie biofermentacji o działaniu regenerującym na włókna skóry.
ALFALFA – ORGANICZNY EKSTRAKT Z LUCERNY SIEWNEJ – regenerujący koncentrat roślinny o silnym działaniu odbudowującym skórę właściwą i naskórek, który naśladuje działanie retinolu.
EKSTRAKT Z LILIOWCA(1) – posiada unikalne właściwości antyoksydacyjne i ujędrniające.


1) Technologia Alfa[3R]= Ekstrakt z lucerny siewnej + Kwas hialuronowy + Ekstrakt z liliowca. Z wyjątkiem Kremu do rąk na przebarwienia i Ujędrniającego mleczka do ciała.

TECHNOLOGIA ALFA[3R] DLA POTRÓJNEGO DZIAŁANIA NA SKÓRĘ
Dzięki technologii Alfa[3R](1) Laboratoire NUXE przewyższyło skuteczność retinolu na 3 potężnych poziomach działania na skórę:

1. [R]ewitalizuje 
2. [R]egeneruje 
3. [R]edukuje zmarszczki  

SPEKTAKULARNA SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA W BADANIACH LABORATORYJNYCH
Skuteczność technologii Alfa[3R] została potwierdzona badaniami klinicznymi. Test in vitro(2) został przeprowadzony w laboratorium na dwóch formułach o identycznej bazie, z których jedna zawierała stężenie retinolu zwykle stosowane na rynku, a druga stężenie technologii Alfa[3R] znajdujące się w formułach do pielęgnacji twarzy Nuxuriance ULTRA Alfa[3R].

Formuła zawierająca naszą technologię Alfa [3R] wykazała najwyższy poziom aktywności na każdym z 3 biomarkerów charakteryzujących regenerację naskórka:

[R]ewitalizuje- Promuje aktywację keratynocytów (potwierdzoną ekspresją KGF, czynnika wzrostu, który jest symbolem aktywacji keratynocytów).
[R]egeneruje – Zwiększa proliferację keratynocytów (potwierdzoną ekspresją cykliny D1, znaku proliferacji komórek naskórka).
[R]edukuje zmarszczki – Wygładza zmarszczki i przyspiesza odnowę naskórka (analiza morfologiczna)

1) Technologia Alfa[3R]= Ekstrakt z lucerny siewnej + Kwas hialuronowy + Ekstrakt z liliowca. Z wyjątkiem Kremu do rąk na przebarwienia i Ujędrniającego mleczka do ciała.
2) Test in vitro na zrekonstruowanej skórze

NATURALNA ALTERNATYWA
SKUTECZNIEJSZA NIŻ RETINOL
BRAK PRZECIWWSKAZAŃ DO STOSOWANIA!

RETINOL jest znany ze swojego silnego działania przeciwstarzeniowego. Pomimo swojej popularności, ten głównie syntetyczny związek jest wysoce niestabilny w składzie i utlenia się pod wpływem otaczającego powietrza oraz promieniowania UV. Jego „złuszczające” działanie może powodować podrażnienie, zaczerwienienie, napięcie, suchość i pieczenie. Skóra staje się przez to cieńsza i coraz bardziej wrażliwa na słońce. Dlatego też ochrona UV musi być stosowana codziennie.
TECHNOLOGIA ALFA [3R] to wielowymiarowe rozwiązanie przeciwstarzeniowe pochodzenia naturalnego, skuteczniejsze niż retinol, testowane dermatologicznie i opracowane
dla wszystkich rodzajów skóry, bez żadnych przeciwwskazań. Nie wymaga dodatkowej ochrony UV i nie powoduje podrażnień.

POZNAJ REWOLUCYJNĄ LINIĘ!

NUXE Nuxuriance ULTRA Krem przeciwstarzeniowy na dzień
295 zł/50 ml
Jego luksusowa konsystencja, która nie pozostawia tłustego wykończenia i wyrafinowany zapach, charakterystyczny dla gamy, sprawiają, że jest to wielowymiarowy sprzymierzeniec w pielęgnacji przeciwstarzeniowej dla wszystkich rodzajów skóry. Prawdziwe naukowe osiągnięcie, Krem przeciwstarzeniowy na dzień wykorzystuje technologię ALFA[3R], aby zwalczać główne oznaki starzenia i wyraźnie odmładzać skórę.
Już po pierwszym zastosowaniu skóra staje się bardziej jędrna u 81% (1) użytkowniczek, a wyrównanie kolorytu zauważalne u 85%(2). Po miesiącu stosowania zmarszczki są wygładzone u 76%(3) użytkowniczek, skóra wydaje się napięta u 90%(3) i jędrniejsza u 96%(3). 9 na 10 kobiet twierdzi, że wybrałoby ten produkt(4).

NUXE Nuxuriance ULTRA Serum przeciwstarzeniowe na przebarwienia
268 zł/30 ml
Wzbogacone witaminą C serum przeciwstarzeniowe pomaga zmniejszyć widoczność przebarwień, jednocześnie dodając cerze zdrowego, promiennego blasku. 86%(5) użytkowników uważa, że ich skóra jest bardziej jednolita po 2 tygodniach stosowania.

NUXE Nuxuriance ULTRA Krem przeciwstarzeniowy do skóry wokół oczu i ust
206 zł/15 ml
Ten kompleksowy zabieg 2 w 1 na okolice wokół oczu i ust zwalcza zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust. Po 2 miesiącach zmarszczki są wygładzone, a skóra wygląda na zrewitalizowaną u 87%(6) użytkowników. Cienie pod oczami (powierzchniowe) zostają zredukowane o 33%(7).

1) Test użytkowania – 21 ochotników. Procent zadowolenia bezpośrednio po aplikacji. (2) Test użytkowania – 21 ochotników. % zadowolenia po 28 dniach. (3) Test użytkowania – 21 ochotników.(4) Test użytkowania – 21 ochotników. Procent zadowolenia po 2 tygodniach. (5) Test użytkowania – 30 ochotników. % zadowolenia po 56 dniach. (6) Test stosowania – 31 ochotników. Poprawa % oceniona przez dermatologa po 56 dniach. (7) Test in vitro z technologią Alfa[3R].

NUXE Nuxuriance ULTRA Bogaty krem przeciwstarzeniowy na dzień 259 zł/50 ml
Globalny krem przeciwstarzeniowy dla skóry suchej i bardzo suchej, dzięki jeszcze bogatszej konsystencji, która zapewnia natychmiastowy komfort. Skóra jest zrewitalizowana u 86%(1) użytkowników już po pierwszym tygodniu.

NUXE Nuxuriance ULTRA Krem przeciwstarzeniowy na dzień SPF 30
259 zł/50 ml
Krem 2 w 1 o podwójnym działaniu przeciwstarzeniowym i ochronnym UVA/UVB dzięki SPF 30. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, ujędrnia i uelastycznia skórę według 91%(2) użytkowników.

NUXE Nuxuriance ULTRA Krem przeciwstarzeniowy na noc
259 zł/50 ml
Krem przeciwstarzeniowy na noc naprawia i regeneruje skórę podczas snu. Po 28 dniach 80%(3) użytkowników potwierdza,
że ich skóra jest zrewitalizowana, a po dwóch miesiącach,
że skóra jest jędrniejsza o ponad 38%(4).

(1) Test użytkowania – 21 ochotników. % zadowolenia po 7 dniach. (2) Test użytkowania – 22 ochotników. Procent zadowolenia po 28 dniach. (3) Test użytkowania – 20 ochotników. Procent zadowolenia po 28 dniach. (4) Test użytkowania – 20 ochotników. Procent poprawy stanu skóry oceniony przez ochotników po 56 dniach.

NUXE Nuxuriance ULTRA Ujędrniające mleczko do ciała
196 zł/400 ml
Balsam do ciała o luksusowej konsystencji świetnie sprawdzi
się na obszarach ciała dotkniętych zwiotczeniem skóry. Pozwoli uzyskać potrójny efekt: lifting, modelowanie i przebudowę. Już po 28 dniach stosowania 94%(1) użytkowników potwierdziło, że ich skóra jest wygładzona, a 88%(1) – jędrniejsza.

NUXE Nuxuriance ULTRA Krem do rąk
na przebarwienia
117 zł/75 ml
Przeciwstarzeniowy krem do rąk zawiera stabilizowaną formę witaminy C, która pomaga zmniejszyć widoczność przebarwień. Wygładza i odżywia skórę, a jego nietłusta i nieklejąca się konsystencja szybko wnika w skórę, pozostawiając wyrafinowany zapach kwiatu pomarańczy, maliny i drzewa sandałowego. Dłonie są nawilżone u 100%(2) użytkowniczek, skóra jest bardziej jednolita, a jej koloryt wyrównany u 85%(2) badanych.

(1) Test użytkowania – 32 ochotników. Procent zadowolenia po 28 dniach. (2) Test użytkowania – 20 ochotników. % zadowolenia po 28 dniach

WYJĄTKOWE TEKSTURY O UZALEŻNIAJĄCYM, CHARAKTERYSTYCZNYM ZAPACHU

Nuxuriance ULTRA Alfa[3R](1) to coś więcej niż linia produktów przeciwstarzeniowych. To także zaproszenie do nieporównywalnej podróży zmysłowej.
Wyjątkowe konsystencje oraz równie subtelny i uzależniający zapach z nutami kwiatu pomarańczy, maliny i drzewa sandałowego(2) oferują wyjątkowe doznania pielęgnacyjne dla twarzy i ciała.
(1) Z wyjątkiem Kremu przeciwstarzeniowego do skóry wokół oczu i ust, który posiada specjalnie opracowany zapach, dla najdelikatniejszych okolic skóry.
(2) Z wyjątkiem Kremu do rąk na przebarwienia i Ujędrniającego mleczka do ciała.

Zobacz także