Home Pielęgnacja Yasumi X-Eye Peel – terapia odmładzająca okolice oczu

Yasumi X-Eye Peel – terapia odmładzająca okolice oczu

by trendy

Yasumi X-Eye Peel to terapia kilkupłaszczyznowa. Usuwając martwe komórki naskórka, koi wszelkie podrażnienia i uruchamia procesy regeneracyjne skóry. Efekt? Odmłodzenie okolic oczu.

Najwrażliwsza na starzenie się jest skóra wokół oczu. To dlatego, że jest wyjątkowo delikatna, cienka i mało odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV, zanieczyszczenia powietrza czy przemęczenie. Powstawanie zmarszczek przyspiesza nawet mimika twarzy, śmiech czy mrużenie oczu. Terapia Yasumi X-Eye Peel dzięki specjalnie opracowanej formule i składnikom aktywnym ujędrnia skórę, przywraca jej ładny, zdrowy koloryt. Redukuje zmarszczki, cienie i opuchliznę. Stymuluje do odmładzającej regeneracji. Efekty są możliwe dzięki połączeniu mocy kwasów owocowych, enzymów keratolitycznych, mieszanki peptydów, kolagenu, kwasu hialuronowego, pantenolu, ekstraktów z roiboosa i korzenia konjac. W stosowaniu terapii nie ma ograniczeń. Może po nią sięgać każdy, nawet osoby z cerą wrażliwą, i to o każdej porze roku.

Składniki Yasumi X-Eye Peel i efekty

  • Kwasy owocowe – przyspieszają usuwanie martwego naskórka, przyczyniają się do rozjaśnienia skóry i odzyskania przez nią blasku. Wyrównują koloryt, redukują cienie i opuchliznę pod oczami.
  • Peptydy – odgrywają dużą rolę w stymulacji wytwarzania kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra nabiera elastyczności i jędrności. Staje się gładsza. Redukują zmarszczki, a także sprzyjają zmniejszeniu opuchlizny i cieni pod oczami.
  • Enzymy keratolityczne X-PRESSIN™, czyli enzymy złuszczające – usuwają martwy naskórek, który jest matowy i szary, a tym samym odsłaniają nowy o ładnym, zdrowym kolorycie. Przywracają skórze blask i poprawiają jej gęstość. Zwiększają skuteczność innych składników aktywnych.
  • Kolagen i kwas hialuronowy – mają ogromny wpływ na nawilżenie skóry. Podnoszą poziom jej jędrności i elastyczności. Wygładzają i redukują zmarszczki. Utrzymują skórę w dobrej kondycji.
  • Pantenol – przyspiesza regenerację, koi wszelkie podrażnienia, działa przeciwzapalnie. Poprawia możliwości wiązania wody w naskórku, wygładza.
  • Ekstrakty z rooibosa i korzenia konjac – dwa silne antyoksydanty, które chronią skórę przed wolnymi rodnikami i hamują procesy starzenia. Działają przeciwzapalnie.

Regeneracja kontrolowana

Terapia Yasumi X-Eye Peel jest nie tylko skuteczna w odmładzaniu skóry wokół oczu, ale jest też bezbolesna i bezpieczna. W trakcie terapii mogą pojawić się jedynie delikatny rumień i uczucie ciepła, które ustępują najczęściej kilkanaście minut po zabiegu. Taka reakcja jest naturalna, a wręcz pożądana. Świadczy o silnym dotlenieniu komórek skóry i pobudzeniu ich do odmładzającej regeneracji. Po terapii należy zabezpieczać skórę przed promieniowaniem UV, aplikując krem z wysokimi filtrami, a w razie silnego słońca nosząc okulary przeciwsłoneczne.

Cena terapii skóry wokół oczu – ok. 250 zł

Zabieg dostępny w wybranych gabinetach YASUMI w całej Polsce gabinety.yasumi.pl

Zobacz także