Home Pielęgnacja Yope – Antybakteryjne produkty do zadań specjalnych

Yope – Antybakteryjne produkty do zadań specjalnych

by trendy

One są wszędzie! Niewidoczne gołym okiem – lubią przyklejać się do naszych dużych dłoni i małych dziecięcych łapek. Nie straszne im szybkie mycie rąk ani zwykła woda. Doskonale odnajdują się np. w przedszkolach, autobusach i u lekarza. Chętnie odwiedzają znajomych i rodzinę. Czy wiecie, o czym mowa? To oczywiście złe zarazki, bakterie i wirusy, które lubią, gdy chorujemy, kichamy i kaszlemy. Na naszych dłoniach żyją 5-10 minut. Są w stanie przetrwać 8 godzin w temperaturze 20 st. C, a na powierzchniach płaskich, typu blat oraz powierzchniach metalowych i plastikowych utrzymują się nawet do 24 godzin.

 

CZĘSTE MYCIE SKRACA ŻYCIE?

To już pewne, że częste mycie rąk skraca życie… drobnoustrojom. Szczególnie, jeśli do mycia użyjemy produktu do zadań specjalnych – Naturalnego antybakteryjnego mydła do rąk dla dzieci Ananas i Kokos. Idealne po powrocie ze szkoły, ze sklepu lub po zabawie na placu zabaw, czyli z tych miejsc, gdzie złych bakterii jest najwięcej. Możecie go używać tak często, jak chcecie, ponieważ nasze mydło nie zawiera silnie działających detergentów i agresywnych substancji bakteriobójczych. Zamiast nich zastosowaliśmy najdelikatniejsze naturalne substancje myjące, kojący ekstrakt z ananasa i wyciąg z kokosa, który dogłębnie odżywia skórę. Podstawą skuteczności naszego mydła jest łagodny składnik antybakteryjny, który dba o właściwy mikrobiom skóry, czyli usuwa złe bakterie i dba o te, które wzmacniają naturalną odporność skóry. Naturalne antybakteryjne mydło do rąk dla dzieci Ananas i Kokos ma neutralne pH, dlatego w odróżnieniu od tradycyjnych mydeł antybakteryjnych nie wysusza skóry. Doskonale łagodzi podrażnienia, odbudowuje barierę lipidową skóry i nawilża ją równie dobrze, jak gliceryna. Skład i działanie mydła pozytywnie ocenili eksperci: pediatra, dermatolog i farmaceuta. Natomiast jego soczyście słodki, smakowity zapach zachwycił najsroższych jurorów, czyli nasze dzieci.

Naturalne antybakteryjne mydło do rąk Ananas i Kokos
Pojemność: 400 ml
Cena: 24,99 zł


UNIWERSALNIE ANTYBAKTERYJNY

Dłonie wyszorowane, a co z resztą miejsc, gdzie pozostały jeszcze złe bakterie i wirusy? Biurko w pracy, blaty w kuchni, łazienka i zabawki przyniesione z przedszkola. Naturalny uniwersalny płyn antybakteryjny Rozmaryn i Bergamotka skutecznie, a jednocześnie delikatnie wyeliminuje wszelkie bakterie. Jest stworzony do czyszczenia i dezynfekcji każdego rodzaju powierzchni. Wygodny spray z łatwością dociera do trudno dostępnych zakamarków i natychmiast usuwa bakterie, a zawarty w płynie cenny probiotyk – kwas mlekowy dodatkowo chroni czyszczone powierzchnie przed rozwojem drobnoustrojów. Naturalny skład produktu jest bezpieczny dla zdrowia, środowiska i czyszczonych powierzchni, a przyjemny ziołowy zapach nie drażni nawet najbardziej czułych nosów. Receptura oparta na naturalnych składnikach doskonale dezynfekuje i zabija 99,9% bakterii.

Uniwersalny płyn antybakteryjny Rozmaryn i Bergamotka
Pojemność: 750 ml
Cena: 14,99 zł

Zobacz także