Home Pielęgnacja Zadbaj o swoje BODY POSITIVITEA!

Zadbaj o swoje BODY POSITIVITEA!

by trendy

Wewnętrzny spokój to stan ducha, który w dzisiejszych czasach jest zakłócany przez nadmiar informacji oraz szybki tryb życia.  Wiadomym jest, że work-life balance to niezwykle ważny element w naszym ciągle zmieniającym się świecie.

Dbanie o własne ciało to najlepsza droga do wydobycia z niego piękna. Te dwa produkty z gamy NUXE BODY Rêve de Thé poprawiają nawilżenie skóry dzięki naturalnemu ekstraktowi pochodzącemu w 100% z zielonej technologii we Francji – biotechnologicznym procesom eco-friendly. Orzeźwiający zapach jest kombinacją nut zielonej herbaty i rabarbaru, które w połączeniu ze świeżymi ziołami pobudzają nas i dodają energii.

NUXE BODY Rêve de Thé
REWITALIZUJĄCY PEELING DO CIAŁA
POJEMNOŚĆ: 150ML / CENA: 82zł
Raz lub dwa razy w tygodniu użyj NUXE BODY Rêve de Thé -Rewitalizującego peelingu ziarnistego – aby pozbyć się martwego naskórka, a następnie nawilż skórę.

Ultra-odżywiająca formuła wzbogacona jest łagodzącym ekstraktem z zielonej herbaty oraz zawiera złuszczające nasiona bambusa.

Pozostaw swoją skórę wygładzoną, wzmocnioną i odnowioną!

 

NUXE BODY Rêve de Thé
TONIZUJĄCY KREM UJĘDRNIAJĄCY

POJEMNOŚĆ: 200ML / CENA: 166zł

Po regularnym złuszczaniu oraz każdego poranka zrób masaż ciała wzmacniającym, odżywczym i tonizującym kremem.

Tonizujący krem ujędrniający NUXE BODY Rêve de Thé o delikatnym zapachu dzięki kombinacji ekstraktu z zielonej herbaty oraz żyta, silne wpływa na poprawę kondycji skóry. Konsystencja zwana „efektem kostki lodu” sprawia, że odczuwalne jest natychmiastowe wzmocnienie skóry.

Więcej informacji na stronie: ww.nuxe.com

Zobacz także