Home Pielęgnacja ZJEDNOCZENIE ZDROWIA, SIŁY, OCHRONY I ODNOWY

ZJEDNOCZENIE ZDROWIA, SIŁY, OCHRONY I ODNOWY

by trendy

Posłaniec mądrości ludowej przywraca niezwykłą babkę lancetowatą o działaniu wszechregenerującym w nowej gamie kosmetyków do ciała. Kogut i babka od zarania dziejów towarzyszą człowiekowi jako jego najwięksi sprzymierzeńcy. Co zostało połączone, niech na zawsze służy naszej skórze.

BALSAM DO CIAŁA
The Rich Body Balm, działa niczym ochronna tarcza przez 24h.
Służy silnej regeneracji, nawilżeniu i wygładzeniu skóry przesuszonej, szorstkiej, a także pozbawionej elastyczności i jędrności. Unikalna kompozycja odżywczych emolientów sprawi, że nawet podrażniona, przemęczona i zwiotczała skóra doświadczy długotrwałej poprawy jej stanu i uczucia natychmiastowego nawilżenia.
Poj. 300 ml

KREM DO RĄK
The Rich Hand Cream, nawet po umyciu rąk czujesz jego dobroczynne działanie.
Służy silnej regeneracji podrażnionej, szorstkiej i przesuszonej skóry, narażonej na trudne warunki pogodowe. Unikalna kompozycja odżywczych emolientów sprawi, że nawet ekstremalnie zniszczona skóra doświadczy niebywałej poprawy jej stanu i uczucia natychmiastowej ulgi.
Poj. 75 ml

KREM DO STÓP
The Rich Foot Cream, efekt gładkiej i miękkiej skóry jak po zabiegu pedicure.
Służy silnej regeneracji i zmiękczeniu twardego naskórka, przeciwdziałając procesowi nadmiernego rogowacenia i pękania pięt. Zmniejsza problem wysokiej potliwości stóp, niwelując przykre zapachy. Unikalna kompozycja odżywczych emolientów sprawi, że nawet ekstremalnie sucha, szorstka i skłonna do pękania skóra doświadczy niebywałej poprawy jej stanu i uczucia natychmiastowego wygładzenia.
Poj. 50 ml

Zobacz także