Home Pielęgnacja 5 minut dla piękna z maseczkami Perfecta

5 minut dla piękna z maseczkami Perfecta

by trendy

My kobiety kochamy pielęgnacyjne rytuały, jednak będąc w ciągłym biegu, często zapominamy jakie to ważne. Koniec wymówek! Marka Perfecta zaprasza cię na… 5 minut z maseczkami Perfecta. Tyle czasu wystarczy, by maseczki z nowej linii „napoiły” twoją skórę, tym co najlepsze. W naszej karcie znajdziesz: intensywne ukojenie i nawilżenie, odżywienie i regenerację oraz promienny blask i wygładzenie.

Bubble tea to napój na bazie herbaty z dodatkiem kolorowych kulek – najczęściej z tapioki. Może być również wzbogacony o galaretki, owoce, bitą śmietanę, lody, syropy itp. Zwykle serwowany jest na zimno, często z mlekiem. Występuje w wielu różnych wersjach smakowych oraz z różnymi dodatkami. To właśnie ta egzotyczna herbata była inspiracją do stworzenia ekspresowych maseczek z kultowej serii Bubble Tea. Organic Aloe natomiast jest produktem, który ekspresowo nawilży, ukoi, odżywi i przywróci Twojej skórze blask – wszystko to dzięki zawartości organicznego aloesu. Wypróbuj każdy z trzech różnych wariantów!

 

PERFECTA BUBBLE TEA POWER
5-minutowa maska do twarzy

POJEMNOŚĆ MASECZEK: 10 ml
CENA MASECZEK: 4,99 zł

WITAMINOWE ODŻYWIENIE Z BUBBLE TEA! Twoja cera potrzebuje natychmiastowego zastrzyku energii? Mamy na to sposób! Ekspresowa maska do twarzy Perfecta Bubble Tea Power to idealny ,,napój” dla skóry, który zapewnia aktywne odżywienie i regenerację już w 5 minut! Połączenie aksamitnie kremowej konsystencji z zatopionymi kuleczkami witaminowymi, które rozcierając się podczas aplikacji uwalniają moc witaminy E – cudownie pielęgnuje i daje subtelny efekt zdrowej i promiennej cery.

 • EKSTRAKT Z SZAFRANU – wygładza i subtelnie rozświetla cerę.
 • EKSTRAKT Z ROZMARYNU – działa odświeżająco i oczyszczająco na skórę.
 • WITAMINOWE KULECZKI – bogate w witaminę E, delikatnie rozcierają się w trakcie masażu twarzy i przyjemnie odżywiają.
 • EKSTRAKT Z ZIELONEJ HERBATY – bogaty w polifenole, działa regenerująco, nawilżająco
  i ochronnie. Znany jest z wielu cennych właściwości pielęgnacyjnych skóry.

 

PERFECTA BUBBLE TEA BOOSTER
5-minutowa maska do twarzy
POJEMNOŚĆ MASECZEK: 10 ml
CENA MASECZEK: 4,99 zł

ENERGICZNY BOOSTER PROMIENNEGO BLASKU! Marzysz o zdrowej i promiennej cerze? Mamy na to sposób! Ekspresowa maska do twarzy Perfecta Bubble Tea Booster to idealny ,,napój” dla skóry, który zapewnia promienny blask i wygładzenie już w 5 minut! Połączenie kremowo-żelowej konsystencji z zatopionymi kuleczkami witaminowymi, które rozcierając się podczas aplikacji uwalniają moc witaminy E – cudownie pielęgnuje i daje efekt idealnie gładkiej i subtelnie świetlistej cery.

 • EKSTRAKT Z IMBIRU – odświeża i orzeźwia zmęczoną skórę, poprawia koloryt cery.
 • EKSTRAKT Z KORY CYNAMONU – posiada właściwości oczyszczające i działa rewitalizująco.
 • WITAMINOWE KULECZKI – bogate w witaminę E, delikatnie rozcierają się w trakcie masażu twarzy i przyjemnie odżywiają.
 • KOMBUCHA – naturalny ferment słodkiej czarnej herbaty bogaty w witaminy. Wygładza, przeciwdziała starzeniu się skóry i dodaje blasku.

 

PERFECTA BUBBLE TEA ORGANIC ALOE ACTIVE
5-minutowa maska do twarzy

POJEMNOŚĆ MASECZEK: 10 ml
CENA MASECZEK: 4,99 zł

INTENSYWNIE ALOESOWE NAWILŻENIE! Twoja cera potrzebuje natychmiastowego nawilżenia? Mamy na to sposób! Ekspresowa maska do twarzy Perfecta Bubble Tea Organic Aloe to intensywna porcja nawodnienia, która dodatkowo przynosi skórze ukojenie, aktywnie działając już w 5 minut! Połączenie lekkiej kremowej konsystencji z zatopionymi kuleczkami witaminowymi, które rozcierając się podczas aplikacji uwalniają moc witaminy E – cudownie pielęgnuje i dba o zdrową kondycję cery.

 • ORGANICZNY ALOES – daje efekt hiper nawilżenia, regeneruje i przynosi ukojenie odwodnionej skórze.
 • EKSTRAKT Z DZIKIEGO INDYGO – wyraźnie poprawia koloryt cery.
 • WITAMINOWE KULECZKI – bogate w witaminę E, delikatnie rozcierają się w trakcie masażu twarzy i przyjemnie odżywiają.

 

97% składników jest pochodzenia naturalnego, pozostałe 3% zapewnia przyjemność, trwałość i najwyższą jakość produktu.

 

 

DODATKOWE INFORMACJE O SKŁADNIKACH I PRODUKATCH:

https://www.kosmopedia.org/

Home

Zobacz także