Home Pielęgnacja 5 pomysłów na prezent z okazji Dnia Matki

5 pomysłów na prezent z okazji Dnia Matki

by trendy

Dzień Matki to święto międzynarodowe, ale obchodzone w różnych krajach w innym czasie. W Polsce przypada na dzień 26 maja i obchodzi je około 11 mln kobiet.

Mimo, że święto Mam wypada w różnym okresie, to dylemat, przed którym stoi cały świat jest ten sam- jaki upominek wybrać, aby dał radość ukochanej mamie.

Wybór zawsze jest taki sam, pomiędzy czymś praktycznym lub fantazyjnym, przyjemnym dla ciała a może ducha, coś do domu czy coś osobistego.

Jedno jest pewne, nieważne który z tych pomysłów zrealizujecie, to każda mama będzie i tak szczęśliwa, wiedząc że jest to upominek od serca.

Aby jednak ułatwić Wam wybór, przygotowaliśmy listę 5 pomysłów na prezenty.

  1. Zestaw książek ulubionego autora, które umilą ciepłe letnie popołudnia.
  2. Flakonik perfum z nowym zapachem, który będzie kojarzy się z Wami.
  3. Krem do twarzy i balsam do ciała OnlyBio z nowej serii Prebiotyki i Olejki, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne.

Kosmetyki zawierają prebiotyki, które pozytywnie wpływają na kondycję skóry, zasilają jej florę bakteryjną, regenerują i pobudzają jej strukturę do produkcji włókien elastynowych i kolagenowych. Mają ponad 99% składników pochodzenia naturalnego, ładnie się wchłaniają, nawilżają skórę i pozostawiają ją odżywioną i bogatą w witaminy na długi czas.

  1. Foto książka zawierająca najfajniejsze momenty z ostatniego roku, uchwycone w kadrze aparatu
  2. Łańcuszek z medalikiem, do którego włożycie swoje zdjęcia. Taki naszyjnik mama będzie mogła mieć zawsze przy sobie.

Do każdego upominku możecie dołączyć kwiatek, który jest oznaką radości. Z takimi prezentami Dzień Matki będzie udany i niezapomniany dla kochanych Mam.

Zobacz także