Home Pielęgnacja AÇAÍ BERRY OIL – pielęgnacja anti ageing od Hello Nature

AÇAÍ BERRY OIL – pielęgnacja anti ageing od Hello Nature

by trendy

Stanowiąca prawdziwą skarbnicę przeciwutleniaczy i cennych składników aktywnych jagoda açaí nie bez powodu zwana jest „brazylijską żyłą złota”. Kosmetyki na jej bazie przywrócą naszej skórze i włosom młodzieńczy wygląd dzięki swojemu działaniu anty-ageing. W linii Hello Nature znajdziemy aż siedem produktów na bazie tego antyoksydacyjnego super-owocu.

Dzikie rejony lasów deszczowych Amazonii to jedyne miejsce na ziemi, gdzie w oddali od cywilizacji, rosną niepozorne z wyglądu jagody mające wielką moc ochrony naszego organizmu przed wolnymi rodnikami. Dzięki temu jagody stanowią açai doskonałą podstawę skutecznych kosmetyków o działaniu anti-ageing spowalniając procesy starzenia, a także skutecznie odżywiając ze względu na bogactwo zawartych w nich witamin i mikroelementów. Dlatego nie mogło zabraknąć ich w serii inspirowanej naturą Hello Nature. Zastosowane w czterech kosmetykach do ciała ujędrniają naszą skórę jednocześnie silnie ją odżywiając. Z kolei zastosowane w trzech produktach do włosów pomagają przywrócić naszym pasmom młodzieńczy połysk, odżywiają je chroniąc jednocześnie ich kolor po farbowaniu. Dzięki nim włosy są nawilżone, elastyczne i sprężyste.  

W skład linii HELLO NATURE AÇAÍ BERRY wchodzą produkty:

  • Żel pod prysznic – Cena: 17,99 zł/ 250 ml
  • Mleczko do ciała – Cena: 19,99 zł/ 250 ml
  • Olejek do ciała – Cena: 24,99 zł/130 ml
  • Masło do ciała – Cena: 24,99zł/250 ml
  • Szampon do włosów – Cena: 19,99 zł/ 300 ml
  • Odżywka do włosów -Cena: 19,99 zł/ 300 ml
  • Maska do włosów – Cena: 24,99 zł/ 250 ml

Produkty Hello Nature nie zawierają parabenów, pochodnych ropy naftowej, konserwantów MIT i CIT oraz sztucznych barwników.

Zobacz także