Home Makijaż AGA WILK – nową Make Up Artist L’Oréal Paris Polska

AGA WILK – nową Make Up Artist L’Oréal Paris Polska

by trendy

L’Oréal Paris ma przyjemność przedstawić polską Make Up Artist – Agę Wilk. Makijażystka zadebiutuje podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w CANNES, w dwóch rolach: jako kreatora makijaży Grażyny Torbickiej oraz oficjalnego korespondenta Beauty L’Oréal Paris.

 Aga Wilk od 10 lat związana jest z branżą fashion i beauty. Pracuje w Polsce i na całym świecie. Ma bardzo bogate doświadczenie zawodowe. Współpracowała z tytułami takimi jak: Vogue, Elle, L’Officiel, Harper’s Bazaar, Glamour, Instyle i Marie Claire oraz Twój Styl i K-Mag. Doświadczenie zbierane przez dekadę podczas pokazów mody na Milan, Paris oraz London Fashion Week, a także podczas realizowania projektów wielu reklamowych, sprawiają, że jest idealną kandydatką na to stanowisko.

„Inspirująca. Kreatywna. Utalentowana. Spontaniczna. Silna. To cechy, które charakteryzują dzisiejszą kobietę marki L’Oréal Paris, to również cechy samej Agi Wilk. To dlatego w sposób niezwykle naturalny, Aga stała się częścią zespołu marki. Nadchodzący rok zapowiada wiele wspólnych działań, a rozpoczynamy go silnym akcentem – Festiwalem Filmowym w Cannes, gdzie Aga pełnić będzie rolę nie tylko Make up Artist L’Oréal Paris, ale również korespondenta Beauty. Nasza współpraca opiera się na pasji do makijażu, zaufaniu i wspólnym zaangażowaniu. Z przyjemnością

wspierać będziemy również i kibicować autorskim projektom Agi takim jak najnowszy „The Beauty Runway” – mówi Katarzyna Chaber – Osińska Communication Director CPD Poland & Baltic HUB.

 

„Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam dołączyć do rodziny L’Oréal Paris. Nie do końca wierzyłam, że to prawda. Czuję się niezwykle wyróżniona. Jest to kolejny ważny etap w mojej karierze zawodowej. Mam nadzieję, że razem z L’Oreal Paris, zrobimy wspólnie wiele pięknych rzeczy, przeżyjemy wspaniałe chwile i będzie to świetna przygoda! „ – komentuje makijażystka.

Aga Wilk, jak sama mówi, markę zna odkąd pamięta i identyfikuje się z jej wartościami.

„Bardzo podoba mi wizerunek paryskiego koncernu, który jest mi bliski. Dla mnie jako kobiety, i jako makijażystki, liczy się autentyczność, wrażliwość, naturalność i określona estetyka oraz styl. To wszystko można odnaleźć w marce L’Oréal Paris. Oprócz różnorodności i jakości samych kosmetyków, pięknych kampanii, inspirujących makijaży – L’Oréal Paris kojarzy mi się także z Val Garland, jedną z moich ulubionych makijażystek, której pracę podziwiam od lat”.

Aga Wilk jako Make Up Artist na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes odpowiadać będzie nie tylko za koncepcję i wykonanie makijaży ambasadorki marki – Grażyny Torbickiej.

Jako korespondentka Beauty L’Oréal Paris będzie również przekazywać trendy makijażowe prosto z czerwonego dywanu. W kolejnych etapach, Aga Wilk odpowiedzialna będzie ze kreacje makijaży podczas polskich sesji reklamowych L’Oréal Paris. Wspierać będzie również lansowania nowości makijażowych oraz istniejące już szerokie portfolio produktów, pokazując i komentując jak najlepiej wykorzystać je w praktyce by czuć się trendy i pozostawać w zgodzie z samym sobą.

Zobacz także