Home Pielęgnacja Chroń tak bardzo jak kochasz

Chroń tak bardzo jak kochasz

by trendy

Niezależnie od tego, czy spacerujemy w słońcu, czy aktywnie wypoczywamy – najważniejsze jest, aby w pełni cieszyć się każdą chwilą. Nie zapominajmy jednak, że latem wzrasta niebezpieczeństwo poparzeń słonecznych. Zwłaszcza, jeśli urlop spędzamy na plaży, przy basenie czy w górach. Należy pamiętać, że dzieci poprzez ekstremalną wrażliwość ich skóry, wymagają zwiększonej ochrony w takich warunkach.

Laboratoria Dermatologiczne Avène po raz kolejny stawiają milowy krok w dziedzinie ochrony przeciwsłonecznej. Łączą skuteczność i bezpieczeństwo preparatów przeciwsłonecznych z przyjemnymi konsystencjami, które są odpowiednie dla każdego!

  1. OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA DLA SKÓRY – PRODUKTY DO PIELĘGNACJI CIAŁA

Dwie innowacje:

  • aksamitna konsystencja HYDRA-PROTECTIVE, która gwarantuje nawilżenie skóry do 6h (Mleczko SPF 50 + 250 ml, Spray SPF 50+ 200 ml).
  • innowacyjna technologia SWOP (PEŁNA BARIERA) – oznacza zmienną fazę olejową podczas aplikacji. Na początku aplikowania konsystencja ma właściwości fluidu, który bardzo łatwo aplikuje się i rozprowadza. W kontakcie produktu ze skórą , faza produktu zmienia się i przypomina krem, co daje doskonały film ochronny – pełną barierę przed słońcem i drażniącymi czynnikami zewnętrznymi (Mleczko dla dzieci SPF 50+ 250 ml, Spray dla dzieci SPF 50+ 200 ml).

*zmiana fazy olejowej.

 

  1. CAŁKOWITA OCHRONA KOMÓRKOWA

Jest możliwa za sprawą nowego kompleksu przeciwutleniaczy Pre-tokoferyl + Thialidine. Zapewniają one kompletną i ulepszoną ochronę komórek przed wolnymi rodnikami.

  1. OPTYMALIZACJA OPAKOWANIA

Nowy system otwierania i zamykania zastosowany w sprayu jest wygodny, ekologiczny i przyjazny dla środowiska. Dodatkowo zapewnia nowoczesność i poręczność. Dyszkę natryskową w każdej chwili można schować bez potrzeby nakładania korka.

CHROŃ TAK BARDZO JAK KOCHASZ OCHRONA TWOJEJ SKÓRY
PRZED SZKODLIWYM PROMIENIOWANIEM I SUCHOŚCIĄ

NOWOŚĆ
B-PROTECT SPF 50+

POJEMNOŚĆ:  30 ML/ REKOMENDOWANA CENA: 45 PLN

Dzięki przełomowej formule 3 w 1, B-Protect 50+ jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które poszukują bezpiecznego rozwiązania do pielęgnacji oraz ochrony przed słońcem, z którego mogą korzystać każdego dnia w roku. B-Protect 50+ oferuje wyjątkowe potrójne działanie:
– przeciw promieniom UV
– przeciw zanieczyszczeniom
– upiększanie

 

B-Protect 50+ to produkt nowej generacji. Podczas aplikacji na skórę uwalniane są mikrokapsułkowane pigmenty. W ten sposób kolor zmienia się z białego w naturalny, cielisty. Dzięki temu, twarz wygląda promiennie ze  świetlistym akcentem.

Wskazania:
– codzienna, bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna
– wrażliwa skóra u dorosłych
– zastosowanie: twarz i szyja

Produkt jest dostępny wyłącznie w sieciach SUPER PHARM.

 

NOWA FORMUŁA/ NOWE OPAKOWANIE
MLECZKO DO CIAŁA SPF 50+

POJEMNOŚĆ: 250 ML, REKOMENDOWANA CENA: 65 PLN

NOWA FORMUŁA/ NOWE OPAKOWANIE
SPRAY DO CIAŁA SPF 50+
POJEMNOŚĆ: 200 ML/ REKOMENDOWANA CENA: 65 PLN

Skóra ciała jest wysoce podatna na wysuszenie. Pod wpływem działania czynników zewnętrznych  może dojść do zmniejszenia ilości i składu lipidów, obniżenia zawartości wody oraz zaburzeń rogowacenia. To wszystko skutkuje suchością skóry.

Wskazania:
– bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna
– wrażliwa skóra u dorosłych
– zastosowanie: twarz i ciało

 

Właściwości:

Spray SPF 50+ i Mleczko SPF 50+ do ciała od Eau Thermale Avène zapewniają optymalną ochronę UVB-UVA. Prekoferyl, fotostabilny prekursor witaminy E, działa w doskonałej harmonii z Thialidine. Dzięki temu zapewniona jest całkowita ochrona komórek przed wolnymi rodnikami. Spray SPF 50+ i Mleczko SPF 50+ wzbogacone o Wodę termalną Avène
i roślinną glicerynę (silną substancję nawilżającą) chronią skórę zarówno przed słońcem, jak i przed wysuszeniem. Dodatkowo Spray SPF 50+ zyskał nowe, poręczne opakowanie bez korka.

Nowe konsystencje dają niesamowite poczucie komfortu. Spray SPF 50+ oferuje lżejszą, bardziej płynną konsystencję, natomiast Mleczko SPF 50+ zapewnia bardziej aksamitną konsystencję. HYDRA-PROTECTIVE zapewnia trwałe nawilżenie i łagodzi suchość skóry, nie pozostawiając białej warstwy.

KONSYSTENCJA HYDRA-PROTECTIVE TO:

  • lekka konsystencja fluidu
  • natychmiastowy i długotrwały komfort
  • przeciwdziałanie suchości
  • do 6 godzin nawilżenia podczas ekspozycji słonecznej

 

OCHRONA DLA DZIECI

 

NOWA FORMUŁA/ NOWE OPAKOWANIE
SPRAY DLA DZIECI SPF 50+
POJEMNOŚĆ: 200 ML/ REKOMENDOWANA CENA: 65 PLN

NOWA FORMUŁA
MLECZKO DO CIAŁA DLA DZIECI SPF 50+
POJEMNOŚĆ: 250 ML, REKOMENDOWANA CENA: 65 PLN

 

Dorośli powinni być świadomi niebezpieczeństw, z którymi dzieci zmagają się podczas zabaw na słońcu. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym produktom od Eau Thermale Avène najmłodsi mogą nurkować, budować zamki z piasku i skakać po falach, nie martwiąc się o poparzenie słoneczne.

Skóra dzieci jest delikatniejsza niż u dorosłych, a także jest poddawana wielu czynnikom zewnętrznym. Aby chronić najmłodszych – w dermokosmetykach przeciwsłonecznych została zastosowana innowacyjna technologia SWOP®.

Spray SPF 50+ dla dzieci i Mleczko do ciała SPF 50+ dla dzieci zapewniają optymalną ochronę UVB-UVA. Prekoferyl, fotostabilny prekursor witaminy E, działa w doskonałej harmonii z Thialidine, aby zapewnić całkowitą ochronę komórek przed wolnymi rodnikami. Zawartość Wody termalnej Avène i roślinnej gliceryny, czyli silnej substancji nawilżającej sprawiają, że produkty chronią skórę zarówno przed słońcem, jak i przed wysuszeniem; są wodoodporne i bez zapachu.

 

Wskazania:
– bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna
– wrażliwa skóra u dzieci
– twarz i ciało

Ochrona przeciwsłoneczna Eau Thermale Avène 2019 chroń tak bardzo jak kochasz: szeroka gama dermokosmetyków ochronnych, przeznaczonych dla całej rodziny

Zobacz także