Home Inne trendyZdrowie ARBONNE ESSENTIALS® DIGESTION PLUS

ARBONNE ESSENTIALS® DIGESTION PLUS

by trendy

Aby w pełni czuć się zdrowo i pięknie, należy pamiętać o zdrowym trybie życia. Oprócz aktywności fizycznej ważne jest, aby zadbać o organizm od wewnątrz. Niezastąpiona w tym będzie formuła ESSTENTIALS® DIGESTION PLUS stworzona przez markę ARBONNE. Bogactwo składników zawarte w jednej saszetce zadba o optymalną kondycję układu trawiennego każdego dnia!

ESSTENTIALS® DIGESTION PLUS to delikatny proszek o kojących nutach imbiru i rumianku. Zawiera prebiotyki oraz 3 miliardy CFU bakterii Bacillus coagulans. Tak starannie dobrane składniki wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego, dzięki czemu produkt odpowiada codziennym potrzebom organizmu. Imbir i rumianek dodają kojącego smaku, a prebiotyki – bakterie Bacillus coagulans – składniki roślinne oraz enzymy w naturalny sposób wspomagają układ trawienny.

 

W jednej porcji produktu zawarte są kluczowe składniki:

  • prebiotyki pochodzące z korzenia cykorii, które wspomagają odżywianie bakterii Bacillus coagulans w jelitach. Dodatkowo umożliwiają optymalne funkcjonowanie składników i ich prawidłową przyswajalność,
  • 3 miliardy CFU bakterii Bacillus coagulans,
  • imbir, czyli przyprawa o właściwościach leczniczych, która zawiera ogromną dawkę bioaktywnych związków, które mają korzystny wpływ na nasze zdrowie,
  • rumianek, który wspomaga prawidłowe trawienie.

Stosowanie proszku jest niezwykle proste. Wystarczy w dowolnej porze dnia rozpuścić jedną saszetkę w 118 ml wody w temperaturze pokojowej lub zimnej, a następnie zamieszać. Należy jedynie pamiętać, by unikać dodawania tego produktu do gorących napojów, ponieważ ich wysoka temperatura może wpłynąć szkodliwie na Bacillus coagulans w jego formule.

 

Warto dodać, że ESSTENTIALS® DIGESTION PLUS to produkt wegański i bezglutenowy.

Produkt można zakupić przez: https://www.arbonne.com/pws/homeoffice/tabs/home.aspx

Cena: 195  zł
Opakowanie: 30 sztuk

 

Zobacz także