Home Pielęgnacja BE CEUTICALS odbudowujące ceramidy

BE CEUTICALS odbudowujące ceramidy

by trendy

Ceramidy to naturalnie występujące w warstwie rogowej naskórka lipidy pełniące rolę płaszcza ochronnego. Odpowiadają za jędrność i elastyczność skóry. Dodatkowo przyspieszają proces jej regeneracji i łagodzą podrażnienia. Chronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz utratą wody. Korzystnie wpływają także na cerę trądzikową, atopową i podatną na alergie. Jednak z wiekiem liczba ceramidów zmniejsza się, przez co skóra traci jędrność, wolniej się regeneruje, pojawiają się zmarszczki. Skuteczną pielęgnację takiej skórze zapewnia serum CERAMIDY 1% marki BE CEUTICALS.

Po stosowaniu serum skóra staje się gładsza, a zmarszczki mniej widoczne już po 14 dniach aplikacji. Zmniejsza się transepidermalna utrata wody, a cera jest lepiej nawilżona, gładsza i wygląda na młodszą Dodatkowo preparat zwiększa odporność na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych i łagodzi podrażnienia. Serum wzbogacono także w retinol, znany ze swoich właściwości przeciwstarzeniowych. Dzięki delikatnemu działaniu złuszczającemu wpływa na wierzchnie warstwy naskórka i przyspiesza wymianę zniszczonego i zrogowaciałego naskórka. Poprawia jego strukturę i koloryt. Retinol ma wpływ na zwiększenie liczby fibroblastów oraz stymuluje wzrost syntezy kolagenu. Zmniejsza objawy procesu fotostarzenia się skóry oraz widoczność przebarwień.

Dzięki połączeniu substancji aktywnych – ceramidów i retinolu, w odpowiednich proporcjach, działanie serum BE CEUTICALS wykracza poza zwykłą kurację przeciwstarzeniową.  Preparat doskonale sprawdza się także w pielęgnacji po zabiegach medycyny estetycznej. Skutecznie regeneruje i odbudowuje uszkodzoną skórę.
pojemność: 35 ml
cena: 210 zł

Produkty BE CEUTICALS dostępne są na stronie www.be-ceuticals.com.pl,  w klinikach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, gabinetach dermatologicznych, kosmetologicznych, hotelach spa & wellness.

Zobacz także