Home Pielęgnacja Bezpiecznie i wygodnie. Idealny kosmetyk na lato

Bezpiecznie i wygodnie. Idealny kosmetyk na lato

by trendy

Mały, poręczny i bardzo wygodny w użyciu – preparat z filtrem w postaci sticku możesz mieć zawsze przy sobie. Zmieści się nawet w małej kieszonce. Stosując preparaty z filtrem UV możemy bezpiecznie zażywać kąpieli słonecznej (oczywiście w umiarkowany sposób). Należy jednak pamiętać, że aplikację kosmetyku powinno się co jakiś czas powtarzać. Szczególnie wtedy, gdy zażywamy kąpieli w wodzie czy uprawiamy sporty na świeżym powietrzu. Należy również pamiętać, że szczególnej ochrony wymagają znamiona, blizny, zmiany pigmentacyjne oraz tatuaże – zwłaszcza te świeże.

Dlatego wybierając się na długi spacer, na wycieczkę rowerową, spływ kajakowy itp. formy aktywności fizycznej, warto zawsze mieć pod ręką preparat ochronny, aby w razie potrzeby, móc go zastosować ponownie.

 

Niezastąpiony stick

idealnym kosmetykiem, który warto mieć zawsze pod ręką jest Ochronny Stick SPF 50+. Ten nowatorski, wodoodporny kosmetyk zapewnia bardzo wysoką punktową ochronę. Praktyczny sztyft pozwala na precyzyjną aplikację bezpośrednio na skórę, jest niezwykle wygodny w stosowaniu. Wystarczy delikatnie potrzeć miejsce, które chcemy zabezpieczyć i gotowe! Nieduże opakowanie bez problemu zmieści się nawet w damskiej torebce, preparat możemy więc zawsze mieć pod ręką i zastosować w razie potrzeby.  Świetnie sprawdza się do ochrony miejsc szczególnie narażonych na działanie słońca, jak np. uszy, nos, okolice oczu. Ten z oferty Floslek Laboratorium oprócz filtrów zawiera witaminę E, która opóźnia procesy starzenia, masło Shea, oczyszczoną formę lanoliny i wosk carnauba, który ma właściwości emoliencyjne, działa nawilżająco i odżywia skórę. Wygoda stosowania sprawia, że chętnie sięgają po niego również najmłodsi, dla których taka forma aplikacji stanowi zachętę do używania preparatu i… pozwala wykazać się samodzielnością. Dla kilkulatków to przecież zdecydowanie łatwiejsze niż  smarowanie się tradycyjnym balsamem!

pojemność 16 g,
cena 45,99 zł

 

Zobacz także