Home Inne trendyUroda CS Smart w limitowanej edycji Small World

CS Smart w limitowanej edycji Small World

by trendy

Mała… a może tak wiele! Szczoteczka do zębów CURAPROX CS Smart może pochwalić się sprytną, małą główką, na której znajduje się aż 7 600 włókien CUREN®. Dzięki temu może dotrzeć do wszystkich zakamarków w jamie ustnej, w szczególności za ostatnimi zębami trzonowymi.

Przez jej podobieństwo do klasycznej wersji szczoteczki dla dorosłych, chętnie jest używana również właśnie przez nich. Teraz szczoteczka dostępna jest w limitowanym dwupaku zaprojektowanym przez młodą designerkę Alinę Nuitu. Linia Small World wyróżnia się radosną grafiką przedstawiającą dzieci z różnych części naszego globu oraz połączeniem jaskrawo limonkowej i hipnotycznie fioletowej rączki szczoteczki.

Szczoteczki CS smart przeznaczone dla dzieci powyżej 5 roku życia świetnie sprawdzą się również u dorosłych. Trudno się dziwić. W końcu to szczotkujący ideał:

  • Bardzo mała główka szczoteczki umożliwia wyjątkowo dokładne szczotkowanie;
  • Gęste włosie: aż 7 600 włókien CUREN o średnicy 0,08 mm na główce umożliwia efektywne czyszczenie zębów z płytki nazębnej;
  • Ośmiokątny uchwyt ułatwia trzymanie szczoteczki pod prawidłowym kątem;
  • Wyjątkowo miękkie i delikatne włosie bezpieczne dla dziąseł.

Cena dwupaku SMALL WORLD to: 39 PLN

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: shop.curaprox.pl

Zobacz także