Home Pielęgnacja Delikatny żel do mycia ciała i higieny intymnej momme

Delikatny żel do mycia ciała i higieny intymnej momme

by trendy

Podczas ciąży bardzo ważna jest odpowiednia higiena okolic intymnych. Wybierając żele myjące warto sięgnąć po te delikatne, które pomogą w utrzymaniu naturalnego pH okolic intymnych. Stosowanie kosmetyków, które zawierają sztuczne substancje zapachowe mogą podrażniać skórę, a także prowadzić do pozbawienia naturalnej tarczy ochronnej. Marka MomMe oferuje DELIKATNY ŻEL DO MYCIA CIAŁA I HIGIENY INTYMNEJ, który idealnie odpowiada na potrzeby kobiet w ciąży.

DELIKATNY ŻEL DO MYCIA CIAŁA I HIGIENY INTYMNEJ jest bardzo delikatny i co najważniejsze zachowuje naturalne pH okolic intymnych. Żel charakteryzuje się delikatną kompozycją, która nie zaburzy naturalnej flory bakteryjnej. Zawarty w żelu składnik pozyskiwany z chińskiej piwonii posiada właściwości kojące oraz łagodzące. Gliceryna organiczna odżywi przesuszoną skórę, a betaina z buraka silnie nawilża i chroni przed drażniącymi skórę czynnikami zewnętrznymi. Za zachowanie naturalnej flory bakteryjnej, a także rozwój dobrych dla skóry bakterii odpowiada prebiotyk  z cykorii. Żel od marki MomMe zawiera roślinnie substancje myjące, jak na przykład pochodne kokosa, które są bardzo łagodne i przyjazne dla skóry każdej kobiety.

Przebadany dermatologicznie i alergicznie, stworzony pry współpracy ze specjalistami z zakresu ginekologii i położnictwa. Idealny dla każdej kobiety!

DELIKATNY ŻEL DO MYCIA CIAŁA I HIGIENY INTYMNEJ w delikatny sposób pielęgnuje skórę, a specjalna kompozycja naturalnych olejków z róży i lawendy wprawia umysł w stan relaksu i wyciszenia. Należy pamiętać, iż odpowiednia higiena miejsc intymnych w czasie ciąży jest bardzo ważna, a stosowanie odpowiednich kosmetyków zmniejszy ryzyko infekcji.

KOSMETYKI MomMe dostępne są w sklepie internetowym:  mommecosmetics.com

CENA: 29 zł / 150 ml

Zobacz także