Home Pielęgnacja USE THE FORCE! z ALKEMIE

USE THE FORCE! z ALKEMIE

by trendy

Jednym z obecnych trendów jest biorewitalizacja skóry czyli pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Zimą pojęcie to ma ogromne znaczenie. Nasza skóra potrzebuje zastrzyku energii, który możemy uzyskać np. za pomocą odpowiednich składników w kosmetykach, które zadbają o stan i zdrowy wygląd naszej cery. Pozytywne pobudzenie i doładowanie za pomocą najwyższej jakości naturalnych formuł, sprawi, że nasza skóra odwdzięczy się pięknym wyglądem.

MARKA ALKEMIE łączy naturalne składniki z nowoczesną technologią. Jej wyróżnikami są: innowacyjne formuły, maksymalne stężenia naturalnych składników, najwyższa skuteczność działania. Linia USE THE FORCE postawi Twoją skórę na nogi poprzez uderzeniowe, wielokierunkowe doenergetyzowanie i biorewitalizację. Działa dla skóry jak fitness na świeżym powietrzu wsparty zdrową dietą. Usprawnia naturalny system ochrony i detoksykacji.

Krem Skin Powerbank został stworzony z myślą o wszystkich osobach ceniących zdrowy, witalny i promienny wygląd cery. Polecany jest w szczególności dla cery zmęczonej, matowej, niedotlenionej, z pierwszymi oznakami starzenia, również dla osób palących papierosy i mieszkańców dużych miast. Zawiera zestawienie najwyższej jakości składników detoksykujących, energetyzujących, nawadniających i dotleniających dzięki czemu zapewnia wszechstronną pielęgnację i rewitalizację cery w każdym wieku. Innowacyjna formuła kremu oparta jest na biomimetycznej, lamelarnej, zbliżonej do budowy naskórka strukturze i „inteligentnych” promotorach przenikania. Pozwala to na maksymalizację skuteczności, przy zachowaniu fizjologicznej równowagi i komfortu skóry.

CENA: 130 zł / 50 ml

 • Niezwykle aktywna, pozyskana z czerwonych alg Jania Rubens, roślinna tauryna – Early Boost PA działa jak energizator i biorewitalizator skóry, który „ładuje” jej wewnętrzny akumulator. Zwiększa produkcję energii (ATP) w mitochondriach komórkowych. Odstresowuje, nawilża i dotlenia cerę, redukuje oznaki zmęczenia (również w okolicy oczu). Spowalnia procesy starzenia i tworzenie się zmarszczek, wzmacnia włókna kolagenowe.
 • Detoxi-Look®, botaniczny kompleks, pozyskiwany z kwiatów stokrotki i kocanki włoskiej, wspiera naturalny system detoksykacji i oczyszczania skóry. Działa na poziomie złożonej biochemii komórkowej – aktywuje enzymy odpowiedzialne za usuwanie toksyn, neutralizację wolnych rodników i ochronę przed skutkami promieniowania UV. Zmniejsza skłonność do przebarwień i zaczerwienienia skóry.
 • Kompleks algowy Sealift® wygładza, liftinguje i chroni skórę. Tworzy na niej nawilżająco-obronną barierę anti-pollution, zabezpieczającą przed odwodnieniem i przenikaniem zanieczyszczeń środowiskowych.
  Bomba witamin, minerałów i antyoksydantów zawartych w CytoFruit® Water Kiwi (skoncentrowanym, organicznym soku z kiwi), w naturalny sposób energetyzuje, rewitalizuje i nawilża skórę.
 • Połączenie Glycohyal LW – niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego nowej generacji i działającego jak „magnes wilgoci” kompleksu Pentavitin® daje natychmiastowe, głębokie i długotrwałe nawodnienie skóry (utrzymujące się do 72 godzin po zastosowaniu).
 • Masło shea oraz oleje: z nasion chia, arganowy i jojoba, ujędrniają, odżywiają i odmładzają skórę. Wzbogacone innowacyjnym, ekologicznym emolientem z ostropestu Celus-BI® Light Ester, zapewniają wzmocnienie bariery naskórkowej oraz wyjątkową miękkość i gładkość.

Booster intensywnie rewitalizujący Source of energy dla skóry szarej, zmęczonej, niedotlenionej oraz z pierwszymi oznakami starzenia. Jego zadaniem jest uderzeniowa biorewitalizacja i wielokierunkowe wsparcie cery potrzebującej pozytywnego pobudzenia i doładowania. Zawiera zestawienie najwyższej jakości naturalnych składników o intensywnym działaniu energetyzującym, przeciwstarzeniowym, detoksykującym i nawilżającym. Przyjazna dla skóry formuła łatwo wchłaniającej się hydro-emulsji, zapewnia wysoką biodostępność substancji aktywnych i działa jak swoisty „magnes wilgoci”.

CENA: 99 zł / 30 ml

 • Użyty w wysokim stężeniu, wyekstrahowany z kiełków słonecznika Sunflower Shoot Active to ekologiczny, energetyzujący „eliksir młodości”. Stanowi skondensowane źródło składników zwiększających siły witalne i żywotność komórek skóry. Podnosi ich aktywność biologiczną i skutecznie spowalnia proces starzenia. Reaktywuje obniżającą się z wiekiem produkcję ATP (paliwa komórkowego), przywracając jej poziom spotykany wyłącznie u młodych komórek. Reguluje ekspresję genów związanych z ochroną kolagenu i elastyny. Działa silnie antyoksydacyjnie. Dodaje cerze energii, witalności i młodzieńczego blasku.
 • Innowacyjny kompleks osmolitów i aminokwasów Genencare OSMS PRO, wspomaga naturalne, wewnętrzne mechanizmy detoksykacji i obrony skóry przed wolnymi rodnikami, negatywnym oddziaływaniem zanieczyszczonego środowiska i promieniami UV.
 • Dwa rodzaje kwasu hialuronowego (wysoko i niskocząsteczkowy) stosowane razem wykazują działanie wielokrotnie mocniejsze od standardowego kwasu hialuronowego. Forma niskocząsteczkowa wnika głęboko do skóry i nawadnia ją od środka. Poprawia kondycję macierzy zewnątrzkomórkowej, kolagenu i elastyny. Działa ujędrniająco, sprzyja redukcji zmarszczek. Usprawnia transport substancji aktywnych w głąb skóry. Kwas wysokocząsteczkowy tworzy na skórze nawilżający film ochronny, dzięki czemu zapobiega TEWL (transepidermalnej ucieczce wody ze skóry) oraz wspomaga jej obronę przed wolnymi rodnikami i podrażnieniami.
 • Bogaty w witaminy, minerały i flawonoidy CytoFruit® Water Green Mandarin (skoncentrowany, organiczny sok z zielonej mandarynki), działa łagodząco i antystresowo oraz odświeża, nawilża i rewitalizuje cerę.
  Olej arganowy ujędrnia, nawilża i wygładza skórę. Działa silnie odmładzająco i antyoksydacyjnie. Wraz
  z naturalną witaminą E łagodzi podrażnienia i przyspiesza regenerację naskórka.

PRODUKTY ME&THE CITY DOSTĘPNE SĄ W SKLEPIE INTERNETOWYM: alkemie.com

Zobacz także