Home Pielęgnacja Dlaczego Polki kochają YASUMI

Dlaczego Polki kochają YASUMI

by trendy

Estetyczne wnętrza, miła obsługa, dobre kosmetyki, nowoczesne rytuały i zabiegi – już tylko za to można pokochać YASUMI. Ale jest coś jeszcze. Gdy wychodzisz z ich gabinetu, czujesz się jak nowo narodzona. A to jest bezcenne.

YASUMI znaczy relaks – mówi założycielka marki i wiceprezes zarządu Zofia Bydałek. – Od początku istnienia marki, a więc od 2003 roku, przyświecał nam ważny cel. By nasze kosmetyki i zabiegi nie tylko pielęgnowały ciało, ale też koiły nerwy. Były jak wakacje w raju. Dlatego koncentrujemy się na opracowywaniu odprężających rytuałów, czerpiąc garściami z tradycyjnych dalekowschodnich zabiegów oraz nowoczesnej wiedzy kosmetologów – kończy Zofia Bydałek.


Polki potrzebują wakacji

Dość szybko okazało się, że relaks, który oferuje YASUMI, jest bezcenny. W epoce stresu jest wręcz niezbędny. Na odprężające wakacje jeździsz raz w roku, a to stanowczo za mało. Organizm nie jest w stanie się zregenerować, a ty czujesz się coraz gorzej. Dopada cię chroniczne zmęczenie. Zaczynasz być wiecznie poddenerwowana. Przestajesz być kreatywna. Cierpisz na bezsenność. Podupadasz na zdrowiu. Psują się twoje relacje w pracy i w domu. A idąc na odprężający rytuał do YASUMI, choćby raz w miesiącu, fundujesz sobie wakacje, które odmłodzą twoje ciało i duszę. Ukoją nerwy, zneutralizują skutki stresu. – Wszystkim polecam rytuał Japoński spacer po lesie – zdradza Zofia Bydałek. – Gdy ktoś ma ciężkie dni, czuje niezdrowe napięcie, zmęczenie, ten rytuał jest dla niego idealny. Oparliśmy go na japońskim „shinrin-yoku”, czyli wchłanianiu leśnej atmosfery. Japończycy stosują go, by obniżyć w organizmie poziom kortyzolu, hormonu stresu, tym samym koją nerwy, zmniejszają depresję, złość i gniew. Rytuał jest bardzo skuteczny. Podobnie jak Sentaku, który czerpie ze zdrowotnych właściwości zielonej herbaty. Również przynosi ukojenie i głęboki relaks, a do tego ma właściwości detoksykujące – kontynuuje Zofia Bydałek. – Takich zabiegów mamy o wiele więcej. Najlepiej przyjść i wybrać jeden z nich. Oczywiście nasi eksperci z przyjemnością pomogą dopasować rytuał do potrzeb klienta.

 

Relaks w rękach profesjonalistów

Mimo że na rynku jest spora konkurencja, odmładzająco-relaksujące rytuały YASUMI zdobyły serca Polek. Sekret sukcesu tkwi nie tylko w samych zabiegach, ale również w wysokiej jakości usług oraz profesjonalizmie ekspertów marki, którzy starają się, by wszystko było na jak najwyższym poziomie. To z kolei przyciąga franczyzobiorców, więc liczba gabinetów wciąż rośnie. Warto dodać, że niedawno doceniono starania marki YASUMI i przyznano jej tytuł Lidera Systemów Franczyzowych. To duże wyróżnienie, świadczące o tym, że YASUMI otacza wyjątkową troską nie tylko swoich klientów, ale również franczyzobiorców. – Od dłuższego czasu największą popularnością cieszy się nasz najbogatszy program, a mianowicie YASUMI INSTYTUT ZDROWIA I URODY. Oferuje wiele zabiegów na twarz i ciało, łącznie z zabiegami medycyny estetycznej. Zainteresowanym polecam kontakt z nami. Nasi eksperci od franczyzy rozwieją wszystkie wątpliwości.

Zobacz także