Home Pielęgnacja Emolium Dermocare® 3w1 Radość codziennej kąpieli dla wrażliwej skóry

Emolium Dermocare® 3w1 Radość codziennej kąpieli dla wrażliwej skóry

by trendy

Emolium Dermocare® 3w1 łączy funkcje trzech produktów: płynu do kąpieli, żelu do mycia oraz szamponu. Preparat powstał w odpowiedzi na potrzeby mam, szukających dla swoich pociech praktycznego, kompleksowego produktu do codziennej pielęgnacji, o naturalnym składzie, zapewniającego zabawę podczas każdej kąpieli.

Emolium Dermocare® 3w1 to połączenie wysokiej jakości składników aktywnych (92% pochodzenia naturalnego), które zapewniają wyraźne nawilżenie i chronią przed wysuszeniem. Preparat myje i oczyszcza całe ciało i włosy, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia, nie zaburza naturalnego pH skóry, pozostawia na niej delikatny film ochronny. Dodany do kąpieli delikatnie się pieni i dobrze spłukuje, ma delikatny, przyjemny zapach. Zastosowany jako szampon do włosów sprawia, że włosy są puszyste, błyszczące i łatwo się rozczesują. Nie podrażnia oczu, nie szczypie ani nie powoduje łzawienia. Produkt został opracowany we współpracy z dermatologami i przebadany dermatologicznie, ma wysoki stopień tolerancji dla skóry. Może być stosowany od 1. miesiąca życia.


Składniki aktywne:

  • Pantenol – wspomaga regenerację naskórka.
  • Betaina i alantoina – nawilżają i łagodzą podrażnienia skóry ciała i głowy.
  • Gliceryna – intensywnie nawilża skórę.
  • Glukonolakton – składnik nawilżający, antyoksydant, przeciwdziała podrażnieniom skóry i przyspiesza jej regenerację.
  • Glukozyd laurylowy, glukozyd decylowy – bardzo łagodne substancje myjące, pochodne cukrowe, otrzymywane na bazie glukozy kukurydzianej i oleju kokosowego.

Pojemność: 400 ml, cena: ok. 52 zł. Cena ostatecznie kształtowana jest na poziomie apteki.

 

Sposób użycia: Podczas kąpieli dzieci i niemowląt należy wlać niewielką ilość płynu do wanienki z wodą o temperaturze 36-37 stopni, umyć włosy i skórę dziecka, a następnie spłukać. Przy zastosowaniu jako żel pod prysznic, należy nanieść na skórę i włosy, nastęnie delikatnie spłukać letnią wodą.

Zobacz także