Home Pielęgnacja FITOKOSMETYKI Herbapol Polana Odświeżające mydło w płynie – NOWOŚĆ!

FITOKOSMETYKI Herbapol Polana Odświeżające mydło w płynie – NOWOŚĆ!

by trendy

Linia fitokosmetyków Herbapol Polana to dowód na to, jak doskonale wysokoskoncentrowane ekstrakty pozyskane z ziół i owoców sprawdzają się w codziennej pielęgnacji skóry. Każdy produkt to minimum 94% składników pochodzenia naturalnego i owocowo-kwiatowy aromat. A teraz, do obecnych już na rynku propozycji, dołącza nowość, czyli odświeżające mydło w płynie do każdego rodzaju skóry dłoni z gruszką, szałwią i werbeną.

Dłonie, czy tego chcemy czy nie, potrafią powiedzieć o nas naprawdę wiele. I to na nie, czasami zupełnie nieświadomie, zwracamy uwagę poznając kogoś nowego. Zaraz po twarzy to właśnie ręce przyciągają nasz wzrok i sprawiają, że wyrabiamy sobie opinię na temat danej osoby. Dlatego często używa się sformułowania, że „dłonie to wizytówka”. A skoro tak jest, warto zadbać, by była to najlepsza możliwa wizytówka.

Oczyszczanie skóry – fundament pielęgnacji
Każdego dnia dłonie narażone są na działanie wielu negatywnych czynników zewnętrznych. Wahania temperatury, zimny wiatr czy detergenty mają bezpośredni, i niestety szkodliwy, wpływ na stan skóry. I o ile możemy go redukować, choćby dzięki noszeniu rękawiczek, to nie możemy zrezygnować z oczyszczania rąk. A przecież nic nie wysusza skóry tak, jak silne produkty myjące czy dezynfekujące. Dlatego tak istotny jest wybór odpowiedniego mydła, które nie tylko skutecznie usunie z dłoni zabrudzenia, ale jednocześnie zadba o ich kondycję.

Fitokosmetyki – moc ekstraktów z ziół i owoców
Fitokosmetyki – „fito” to z języka greckiego „roślina” – to kosmetyki, których receptury oparte zostały na łagodnych, a zarazem skutecznych, ekstraktach z roślin. Pracując nad tą linią bazowano na wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu Herbapolu na temat ziół i owoców. W ten sposób stworzono formuły zapewniające naturalną i kompleksową troskę o skórę ciała i włosy. A teraz serię uzupełnia nowość – Herbapol Polana mydło w płynie odświeżające, które skutecznie oczyszcza i pielęgnuje. W jego składzie znajdziemy ekstrakt z szałwii, która działa przeciwbakteryjnie oraz wyciągi z owoców gruszki i liści werbeny o właściwościach rewitalizujących. Ponadto D-pantenol i prowitamina B5 poprawiają elastyczność i jędrność skóry, sprawiając że staje się gładka i miękka. Mydło ma wygodne opakowanie z pompką i pięknie pachnie świeżo zerwanymi gruszkami i odświeżającą esencją zielonej werbeny. Herbapol Polana mydło w płynie odświeżające dostępne jest w sieci drogerii Rossmann.

Fitokosmetyki Herbapol Polana to sposób na kompleksową pielęgnację skóry twarzy, ciała i włosów w oparciu o składniki pochodzące z natury. Więcej informacji na temat produktów można znaleźć na: www.e-polana.com.

NOWOŚĆ!
Herbapol Polana Mydło w płynie odświeżające – 390 ml/12,99 zł
96% składników pochodzi z natury

Receptura kosmetyku bazuje na delikatnych środkach myjących, dzięki czemu skutecznie, a zarazem łagodnie, oczyszcza skórę dłoni. Formuła wzbogacona została o ekstrakt z szałwii o właściwościach przeciwbakteryjnych oraz z owoców gruszki i liści werbeny, które działają rewitalizująco. Ponadto D-pantenol i prowitamina B5 poprawiają elastyczność skóry, sprawiając że odzyskuje ona jędrność i miękkość. Mydło pachnie gruszkami i werbeną.

Ponadto w serii fitokosmetyków Herbapol Polana dostępne jest także wiśniowe mydło pielęgnacyjne.

Herbapol Polana Mydło w płynie pielęgnacyjne – 390 ml/12,99 zł
96% składników pochodzi z natury

Receptura kosmetyku bazuje na delikatnych środkach myjących pozyskanych z orzechów i ekstrakcie z rozmarynku, który działa antybakteryjnie. Formuła wzbogacona została o ekstrakt z wiśni o właściwościach rewitalizujących, rozświetlającą witaminę C i łagodzącą prowitaminę B5. W efekcie ta kompozycja fitoskładników równie skutecznie oczyszcza, co pielęgnuje skórę i ma przyjemny wiśniowy zapach.

Zobacz także