Home Pielęgnacja Flitry ochronne SPF od ZO® Skin Health

Flitry ochronne SPF od ZO® Skin Health

by trendy

Marka ZO Skin Health posiada w swoim portfolio produkty z filtrami, które uchronią nas nie tylko przed promieniowaniem UV, IR-a, ale także HEV. To ostatnie jest szczególnie ważne w kontekście naszej obecnej sytuacji, kiedy życie kręci się wokół komputera, monitora, czy telewizora, zewsząd jesteśmy narażeni na to promieniowanie. Zapoznaj się z produktami marki i włącz je do codziennej pielęgnacji, aby ochronić swoją skórę przed wczesnym starzeniem się i chorobami.

SUNSCREEN+PRIMER SPF 30 to krem z filtrem ochronnym i baza pod podkład w jednym. Zawiera filtry fizyczne o faktorze SPF 30 oraz ujędrniające składniki aktywne. Uniwersalny odcień i jedwabiste matowe wykończenie pomagają zmniejszyć widoczność niedoskonałości skóry. Może być stosowany samodzielnie lub jako baza pod makijaż, przedłużająca jego trwałość. Idealne rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które poszukują pielęgnacji oraz ochrony przed słońcem, z której mogą korzystać każdego dnia.
Cena: 290zł/ 30ml

SMART TONE SPF 50 to krem z kompleksem fotostabilnych filtrów chemicznych o wysokim faktorze ochronnym. Dzięki lipofilowej formie witaminy C zapobiega powstawaniu przebarwień i ujednolica koloryt skóry. Jego nietłusta konsystencja szybko integruje się ze skórą i zapewnia komfort stosowania. Zawarte w kremie kolorowe perełki podczas aplikacji uwalniają pigmenty, dostosowując się do kolorytu skóry i nadają jej zdrowy blask oraz promienny wygląd; spektakularny efekt ‘glow’.
Cena: 327 zł/ 45ml

DAILY SHEER SPF 50 to lekki krem, który szybko się wchłania i pozostawia transparentne, matowe wykończenie. Wyposażony w odpowiednią kompozycję filtrów chemicznych skutecznie zabezpiecza skórę przed całym spektrum promieniowania UVA i UVB, a także światłem HEV oraz promieniowaniem IR-A. Dzięki obecności składników o działaniu nawilżającym i matującym, idealnie sprawdza się także jako baza pod makijaż. Jego formuła podczas aktywności, jednocześnie nawilżając skórę i zapobiegając jej przesuszeniu.
Cena: 327 zł/ 45ml

BROAD-SPECTRUM SPF 50 to lekki, filtr mineralny w postaci kremu przeznaczony dla osób ze skórą wrażliwą, ciężką postacią trądziku, a także po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Wykazuje działanie kojące skórę i minimalizujące stany zapalne.
Cena: 330 zł/ 118g

Zobacz także