Home Makijaż Pielęgnuj swoje spojrzenie z VOLUME MILLION LASHES podczas #stayathome

Pielęgnuj swoje spojrzenie z VOLUME MILLION LASHES podczas #stayathome

by trendy

Domowa kwarantanna to idealny moment, aby zafundować swojej cerze detoks od klasycznego makijażu. Postaw na beauty look w wersji sauté czyli wypielęgnowaną cerę i … spojrzenie warte miliony, które zapewni Ci kultowa maskara VOLUME MILLION LASHES od L’Oréal Paris! Uwielbiana przez kobiety na całym świecie, towarzyszy im niezależnie od sytuacji, wyrażając ich pewność siebie, pasję i pragnienia.

O sile kryjącej się w legendarnym tuszu do rzęs i jego wpływie na dobre samopoczucie podczas #stayathome oraz sekretach looku w wersji sauté opowie Aga Wilk – Make Up Artist L’Oréal Paris.

L’Oréal Paris True Match, Podkład, 67,99 zł/30 ml

Niezależnie od obowiązujących tendencji czy… całkowicie nowych sytuacji, z którymi nieoczekiwanie przychodzi nam się mierzyć – niezmiennie podstawą pięknego wyglądu i udanego makijażu jest przede wszystkim odpowiednia pielęgnacja, a zadbana, widocznie nawilżona i promienna cera to pierwszy krok do urodowego sukcesu” – zaznacza Aga Wilk i dodaje: „To też idealna „baza” dla naturalnego, lekkiego i świetlistego makijażu, który jest moją receptą na to, aby wyglądać i czuć się pięknie podczas domowej kwarantanny. Ale… to nie cały sekret beauty power looku w wydaniu #stayathome!”

L’Oréal Paris Brilliant Signature, Pomadka, 68,99 zł

Jak zatem wykonać idealny make up w wersji sauté? Oraz co stanowi jego crème de la crème? „Używam minimum produktów i wybieram takie, które oprócz tego, że służą do malowania, posiadają również właściwości pielęgnujące. Na twarz nakładam odrobinę nawilżającego podkładu True Match, a na usta olśniewająco błyszczącą pomadkę Brilliant Signature” – wylicza Make Up Artist L’Oréal Paris.

L’Oréal Paris Volume Million Lashes, Tusz do rzęs, 64,99 zł

Kluczowe w całym makijażu są… rzęsy, które tuszuję maskarą Volume Million Lashes! Wierzę bowiem, że w spojrzeniu tkwi niezwykła siła kobiecego empowermentu.” – zdradza swój sekret Aga. „Nie bez powodu też wybrałam tą maskarę – kultowa, uwielbiana przez kobiety, podkreśla ich osobowość i charakter. Jej formuła została wzbogacona o drogocenne olejki. Zaś wyprofilowana szczoteczka nie tylko ułatwia aplikację, ale także rozdziela rzęsy od nasady aż po same końce, nadając im legendarną objętość bez grudek. Teraz pielęgnuj swoje spojrzenie każdego dnia.

Domowa kwarantanna sprzyja kultywowaniu wszelkich rytuałów piękna.
Bez pośpiechu, w trybie slow – bo jesteś tego warta!

Zobacz także