Home Inne trendyUroda FOREO – szwedzka marka beauty-tech promuje kanony wewnętrznego piękna, samoakceptacji i pewności siebie

FOREO – szwedzka marka beauty-tech promuje kanony wewnętrznego piękna, samoakceptacji i pewności siebie

by trendy

Niemalże każdy zmaga się z kompleksami dotyczącymi wyglądu. Myślimy sobie „ta sukienka jest za krótka, a ja mam grube nogi”, „nie zwiążę włosów w kucyk, mam odstające uszy”, „nie wstawię tego zdjęcia, mam na nim krzywy nos”. Każdy z nas nosi w sobie jakiś wyuczony obraz, ideał i traci czas próbując tym wyobrażeniom sprostać. Zamiast zaakceptować siebie i pozwolić sobie być autentycznym i szczęśliwym.

Miesiąc Kobiet – celebracja wewnętrznego piękna
Misją marki FOREO Sweden jest dostrzeżenie w każdym z nas swojego wewnętrznego, naturalnego piękna, które w połączeniu z otwartością na świat sprawia, że jeteśmy wyjątkowi i wyróżniamy się z tłumu. To unikalne piękno, które nosi w sobie każda osoba jest naszym własnym wyborem i jest o wiele trwalszym niż zmieniające się, narzucone trendy” mówi Borys Trupević, CEO FOREO. Marka od zawsze szuka rozwiązań, dzięki którym ludzie będą czuli się dobrze w swojej skórze i będą mogli z sukcesem podążać za swoimi marzeniami. Dlatego marzec, jako Miesiąc Kobiet jest dla nas miesiącem celebrowania własnego wewnętrznego piękna, samoakceptacji i samorealizacji.

Jak powszechnie wiadomo, strach przed negatywną oceną innych ludzi paraliżuje, a chęć podjęcia działania jest wówczas bliska zeru. Co więcej, według badań przeprowadzonych przez markę FOREO aż 34% respondentów potwierdziło, że problemy skórne są powodem ich gorszego samopoczucia, a także niesprawiedliwego oceniania w pracy. Szwedzka potęga beauty-tech ma rozwiązanie, którym jest najbardziej znana seria kultowej LUNY, czyli seria najdelikatniejszych i najbardziej higienicznych na świecie silikonowych szczoteczek sonicznych do twarzy. Wszystkie urządzenia z serii LUNA są mają charakterystyczne dla FOREO pulsacje T-Sonic, które przenikając przez głębsze warstwy skóry, stymulują przepływ krwi i dostarczają tlen, jednocześnie usuwając zanieczyszczenia zamknięte w porach. LUNA posiada miękkie silikonowe wypustki, które zapewniają głębokie, ale delikatne oczyszczenie, pozostawiając nienaruszoną barierę skórną, jednocześnie eliminując do 99,5% nagromadzonych toksyn (ślady makijażu, nadmiar sebum i martwy naskórek).

LUNA 3 plus to termooczyszczające i mikroprądowe urządzenie do twarzy, które zapewnia najbardziej luksusowe, podgrzewane oczyszczanie twarzy. Dzięki bezpiecznej technologii podgrzewania za pośrednictwem 8 termicznych punktów styku, nagrzewających się do optymalnej temperatury daje jeszcze lepsze rezultaty, ponieważ delikatne ciepło uwalnia zanieczyszczenia uwięzione pod powierzchnią skóry, bez ryzyka wysuszenia skóry. Co więcej, szczoteczka sonicza do twarzy LUNA 3 plus zapewni naturalny efekt liftingu, ponieważ jej tylna strona wykorzystuje ukierunkowane mikroprądy, które delikatnie stymulują i ujędrniają skórę, dzięki czemu nabiera młodzieńczego blasku.

Zobacz także