Home Pielęgnacja Herbal Care SPA Linia kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji ciała

Herbal Care SPA Linia kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji ciała

by trendy

Życie w ciągłym pędzie sprawia, że stajemy się przytłoczeni codziennymi obowiązkami, zmęczeni, a do tego drażliwi i nerwowi. Traci na tym również nasze ciało. Z marką Herbal Care SPA możesz pozwolić sobie na mały restart w ciągu dnia. W 100% wegańska linia kosmetyków do kąpieli i balsamów do ciała przeniesie Cię do krainy relaksu i odpoczynku.

Stworzone do holistycznej pielęgnacji produkty, zadbają zarówno o Twoją skórę, zmysły oraz zdrowy wygląd. Nie bez powodu przy ich opracowaniu zainspirowano się najbardziej malowniczymi rejonami Polski. Tatrzańska Dolina, Mazurska Łąka, a może Bałtycka Plaża? A Ty które miejsce wybierzesz na chwilę wytchnienia?

Regenerująca kąpiel borowinowa TATRZAŃSKA DOLINA z olejkiem sosnowym

Dzięki wyjątkowemu połączeniu mocy borowiny z ekstraktem z fiołka, konwalii i aromatycznego olejku sosnowego, otrzymano niepowtarzalną kompozycję składników pielęgnacyjnych. Dzięki nim, skóra pozostaje gładka i miękka w dotyku, złagodzona i długotrwale nawilżona. Zatrać się w gęstej pianie i pozwól sobie na prawdziwe odprężenie.

Nawilżająca kąpiel kwiatowa MAZURSKA ŁĄKA z olejkiem geraniowym

Kosmetyk pełen wonnych kwiatów i aromatu geranium. Zamknięto w nim potęgę ziół z ekstraktem z chabra, piwonii i aromatycznym olejkiem geraniowym. Niezwykłe połączenie charakterystycznych dla czystych ekologicznie regionów Polski ekstraktów z kwiatów i olejku eterycznego, skutecznie nawilży, ukoi podrażnienia i zapewni komfort skórze.

Odżywcza kąpiel solankowa BAŁTYCKA PLAŻA z olejkiem bergamotowym

Powstała w wyniku połącznia siły solanki z ekstraktem z macierzanki, akacji i aromatycznym olejkiem bergamotowym. Ekstrakty z kwiatów charakterystycznych dla regionu Bałtyku sprawiają, że skóra jest wyraźnie zregenerowana, odżywiona, nawilżona i gładka. Miękka piana otula ciało, zapewniając wymarzony relaks i odnowę biologiczną.

 

Nawilżający balsam kwiatowy MAZURSKA ŁĄKA z olejkiem geraniowym

Produkt odwzorowuje prawdziwą potęgę ziół. W wyniku połącznia ich z ekstraktem z chabra, piwonii i aromatycznym olejkiem geraniowym otrzymano wyjątkową kompozycję składników pielęgnacyjnych. To właśnie ekstrakty z kwiatów przyczyniają się do skutecznego nawilżenia, ukojenia podrażnień i zapewnienia komfortu spragnionej skórze.

Odżywczy balsam bursztynowy BAŁTYCKA PLAŻA z olejkiem bergamotowym

Balsam przywodzi na myśl słoneczną bałtycką plażę, ciepłe aromaty nadmorskiej bergamotki, macierzanki i akacji. Dzięki wyjątkowemu połączeniu bursztynu oraz ekstraktów z kwiatów z aromatycznym olejkiem bergamotowym kosmetyk odżywi skórę i odpręży ciało. Ponadto ekstrakty z akacji i macierzanki zregenerują naskórek i zapewnią skuteczne odżywienie.

 

Regenerująca kąpiel borowinowa TATRZAŃSKA DOLINA z olejkiem sosnowym: 15,99 zł/ 400 ml
Nawilżająca kąpiel kwiatowa MAZURSKA ŁĄKA z olejkiem geraniowym: 15,99 zł/ 400 ml
Odżywcza kąpiel solankowa BAŁTYCKA PLAŻA z olejkiem bergamotowym: 15,99 zł/ 400 ml

Zobacz także